اخبار روز دنیای خودرو

هتل پنج ستاره در دل کامیون مرسدس بنز آکتروس

هتل پنج ستاره از نوع اتوبوس

برای ساخت این خانه لوکس و اشرافی بر روی یک کامیون، مرسدس بنز آکتروس نسل جدید انتخاب شده است که با نام VARIO Signature 1200 شناخته می شود.خانه ای کامل که با توجه به نیازهای یک سفر گردشگری ساخته شده و حتی می تواند خودروی شما را هم در دل خود حمل کند.

امکانات کامیون مرسدس بنز آکتروس

 کامیون مرسدس بنز آکتروس
کامیون مرسدس بنز آکتروس

 این کامیون یک میلیون دلاری دارای حمام، سرویس بهداشتی، سینک ظرفشویی، ماشین ظرفشویی، میز آشپزخانه، تلویزیون، تخت خواب، مبل ، میز، کمد و کِشوهای مختلف، سیستم های تهویه مطبوع، مخزن بزرگ ذخیره آب و گاز، تلفن ماهواره ای و هر امکاناتی که یک هتل 5 ستاره در اختیار شما قرار می دهد را داراست.

VARIO Signature 1200
VARIO Signature 1200

آپشن های کامیون مرسدس بنز آکتروس

آپشن های این کامیون بی شمارند اما جذاب ترین آنها محفظه ای است که برای یک خودروی اسپرت و روداستر جا دارد و شما می توانید به صورت کاملا اتوماتیک خودروی دلخواهتان را با این کامیون به مسافرت ببرید.

در هنگام توقف جک هایی از زیر این کامیون بیرون آمده و کاملا بر روی زمین قفل می شوند و شما می توانید تنها با فشردن یک دکمه فضای کابین را از عرض افزایش داده و با بیرون کشیده شدن قسمت هایی از عرض خودرو، فضای بیشتری در کابین داشته باشید.

VARIO Signature 1200
VARIO Signature 1200

برای ساخت آن از بهترین نوع چوب ممکن برای کف پوش ها و ساخت سرویس های بهداشتی استفاده شده است و سیستم مولتی مدیای آن نیز شامل 16 بلندگو است که کیفیت بی نظیری را برای سرنشینان فراهم می کنند. در طول حرکت نیز کمک های بادی به همراه سیستم تعلیق پیشرفته کمک می کنند تا تکان های اتاق و کابین مرسدس کمتر شوند و سفر راحت و بی دردسری را برای سرنشینان این خودرو فراهم نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا