اخبار روز دنیای خودرو

نوبرانه کمپانی دلتا برای پیکاپ فولکس واگن آماروک!

دلتا یک تیونر معروف آلمانی است که خودروهای شاسی بلند و دو دیفرانسیل را مهیای ورود به مسیرهای آفرودی و صعب‌العبور می‌کند. این تیونر مشهور آلمانی این بار فولکس واگن آماروک را برای پکیج آفرودی خود هدف قرار داده است. در اولین گام، ارتفاع خودرو نسبت به زمین 25 سانتی متر افزایش یافته که همین امر باعث بهبود زاویه‌های ورود و خروج به موانع آفرودی می‌شود.

علاوه بر کیت اختصاصی افزایش ارتفاع، این خودروی فولکس واگن از سیستم تعلیق بهینه شده با استفاده از کمک‌های بلندتر و ضدشوک می‌تواند به راحتی و با گذر از هر موانعی، اتصال هر چهار چرخ را به زمین تضمین کند. برای این آماروک بلند قد، رینگ‌های مخصوص آفرود و همچنین تایرهای 35 اینچی یوکوهاما انتخاب شده است تا باز هم ارتفاع این خودرو از زمین افزایش داده شود. به همین دلیل دلتا مجبور شده برای در بر گرفتن لاستیک‌های غول آسای این خودرو، گلگیرهای آماروک را پهن‌تر طراحی کند.

برای فولکس واگن آماروک یک گارد ویژه و نه‌چندان بزرگ هم طراحی شده است که در زیر آن، دو پرژکتور نصب شده است. علاوه بر این موارد، دو ردیف لایت بار نیز روی سقف نصب شده است تا در مسیرهای تاریک، آماروک دید کافی و روشن را به راننده هدیه دهد. پایه‌های این لایت بار برای عقب خودرو نیز به شکل اختصاصی طراحی شده است تا بالاتر از ردیف جلویی قرار بگیرد و قدرت روشنایی ردیف جلویی را دو برابر کند.

یک رول بار با قطر زیاد نیز روی قسمت محفظه بار این خودرو قرار دارد که قابلیت اتصال و فیکس کردن انواع بار را دارد. نمونه مخصوص فولکس واگن آماروک با رنگ‌های مات مشکی و قرمز و استیکرهای زیبا تزیین شده است و شیشه‌ها نیز با برچسب‌های دودی به مشتری عرضه می‌شوند. گفتنی است؛ از لحاظ مشخصات پیشرانه آماروک تغییراتی نداشته و صرفا هدف این تیونر ارتقا عملکرد این خودرو برای عبور از مسیرهای سخت و خارج از جاده‌ای بوده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا