اخبار روز دنیای خودرو

فولکس‌واگن پیش فروش I.D هاچ‌بک را از بهار آغاز می‌کند

شرکت فولکس‌واگن به تازگی تأیید کرد که از 8 می سال جاری یعنی بهار امسال، پیش‌فروش هاچ‌بک الکتریکی I.D را آغاز می‌کند. این خبر توسط Jurgen Stackmann عضو هیئت مدیره فولکس‌واگن در مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌ها منتشر شد.

Stackmann  افزود کسانی که می‌خواهند اولین دریافت‌کننده‌گان  I.D هاچ‌بک الکتریکی محسوب شوند، باید در 8 می رزرو خرید خود را انجام دهند. وی بیان داشت که فروش نسخه تولیدی I.D هاچ‌بک پیش از معرفی امری اشتباه است. فولکس‌واگن در نظر دارد طی نمایشگاه فرانکفورت امسال از محصول جدید خود یعنی I.D هاچ‌بک الکتریکی رونمایی کند.

بنابراین مشتریان هم می‌توانند تا رونمایی خودرو در نمایشگاه فرانکفورت صبر کنند. فولکس‌واگن در سال‌های اخیر با معرفی کانسپت I.D خبر از تولید مجموعه اتومبیل‌های الکتریکی با برند I.D را داد. در این بین علاوه بر I.D هاچ‌بک، قرار است بزودی مدل‌های دیگری هم معرفی شوند که از جمله باید به مدل کوپه، سدان، واگن و کراس‌اوور اشاره کرد.

 I.D هاچ بک

فولکس‌واگن و عرضه هاچ‌بک الکتریکی مدرن

تولید انبوه این هاچ‌بک الکتریکی در نوامبر امسال آغاز شده و از سال 2020 وارد نمایندگی‌های فولکس‌واگن می‌شود. در چندماه گذشته تصاویر جاسوسی از I.D هاچ‌بک الکتریکی فولکس‌واگن منتشر شد اما به دلیل وجود استتار کامل، نمی‌توان اظهار نظر خاصی درباره این مدل منحصربفرد شرکت فولکس داشت.

گفته می‌شود فولکس با استفاده از پلتفرم محصولات الکتریکی MEB، باتری‌های متعددی روی آن قرار می‌دهد، به صورتی که در باتری پایه محدوده حرکتی به 331 کیلومتر و در نسخه نهایی به 550 کیلومتر می‌رسد. فولکس‌واگن پیشتر تأیید کرده بود که I.D هاچ‌بک الکتریکی یک گلف دیزلی مدرن خواهد بود.

قیمت گلف دیزلی بین 27 تا 39 هزار دلار است و مشخص نشده قیمت این هاچ‌بک چه میزان است.

منبع: carscoops

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا