اخبار روز دنیای خودرو

خودرو جیلی امرگرند 7 چه تجهیزاتی دارد؟

جیلی امرگرند 7

جیلی امگرند 7 ( EC7 ) یکی از موفق ترین و پرفروش ترین خودروهای چینی وارد شده به بازار ایران است و از نخستین خودروهای ساخت چین بود که به صورت وارداتی به بازار ایران عرضه شد و توانست به فروش نسبتاً قابل توجهی دست یابد.

جیلی امگرند 7 ( EC7 )
جیلی امگرند 7 ( EC7 )

آپشن های جیلی امگرند 7

از آپشن های امگرند 7 که اغلب با رنگ سفید یا مشکی در خیابان های دیده می شود می توان به مواردی همچون صندلی راننده 8 حالته برقی، سیستم پخش DVD مجهز به مانیتور 6.5 اینچی و 6 عدد بلندگو، سانروف، روکش چرمی صندلی ها و فرمان، تهویه مطبوع اتوماتیک، سانروف، گرمکن آینه های جانبی، کامپیوتر سفری، سنسور نور، سیستم کنترل باد لاستیک ها ( TRMS ) و … اشاره کرد.

کیفیت ساخت جیلی امرگرند 7

امگرند 7 از نظر ایمنی نیز بسیار خوب و تا حدی متمایز از دیگر چینی های بازار است که از آپشن های ایمنی آن نیز می توان مواردی همچون ترمز های دیسکی در هر چهار چرخ مجهز به سیستم های ABS و EBD ، کمربند های ایمنی با محدود کننده فشار، پشت سری های فعال شونده صندلی های جلو، سیستم برگشت اتوماتیک شیشه های جانبی و سانروف در صورت وجود مانع و تعداد 6 عدد ایربگ را نام برد.

جیلی امگرند 7 ( EC7 )
جیلی امگرند 7 ( EC7 )

از آپشن هایی نیز که در بازار یافت شده و بر روی مدل های مختلف امگرند 7 قابل نصب هستند می توان به مواردی همچون گیرنده دیجیتال تلویزیونی ، دوربین دید عقب ، ست سنسور پارک جلو و عقب  و کروز کنترل اشاره کرد .

نام آپشن
گیرنده دیجیتال تلویزیونی
دوربین دید عقب
ست کامل سنسور های پارک جلو و عقب ( 6 عدد )
کروز کنترل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا