اخبار روز دنیای خودروخودروهای جدید
موضوعات داغ

اولین عکس های 2022 Toyota Tundra Pickup Truck Spill Forth

اولین عکس های 2022 Toyota Tundra Pickup Truck Spill Forth

اولین تصاویر از ماشین جدید تویوتا رونمایی شد. حداقل می توان گفت این نسخه جدید تویوتا خیلی تهاجمی به نظر می رسد. تویوتا تصمیم گرفته است به صورت آتش به آتش مبارزه کند. بعد از لو رفتن تصاویر کدر قبلی از تندرا جدید، امروز صبح تویوتا با ارسال تصاویری با کیفیت بسیار بالاتر از ماشین قول پیکر سفیدش که از کارهای جذاب و خاص خود می بینید، در توییتر رونمایی کرد، آن هم همراه با یک توییت دلپذیر که امیدواریم کسانی که بی صبرانه منتظر دیدن این نسخه بودند، جزو اولین بازدید کنندگان آن توییت بوده باشند.

a

اولین عکس هایی که به نظر می رسد متعلق به تویوتا توندرا 2022 است، به صورت آنلاین منتشر شده که گفته می شود از یک افشاگری مجازی برای فروشندگان به بیرون درز کرده است. سپس شخصی عکس های لو رفته از Tundra جدید را به گروه فیس بوک TundraCrew ارسال کرد و در نهایت آنها از طریق tundras.com به صورت گسترده تر در اینترنت به دست علاق مندان می رسند.

همچنین بخوانید: 2022 Acura MDX Type S نسخه آزمایشی خود را نشان می دهد.

با توجه به آنچه از این عکس ها می توان فهمید، Tundra با داشتن دماغی تهاجمی در نسخه TRD Pro که با چراغ های LED پر شده است، شخصیتی کاملاً ورزشی تر به خود می گیرد. این سبک با تصویر تیز رنگ تاریکی که تویوتا ماه گذشته منتشر کرد و قسمت جلویی آن را با چراغ های روشن نشان داد، عجین می شود و وقتی کنار هم قرار می گیرند نتیجه جذابی می دهند. همچنین، اگر ما خودمان چنین بگوییم، تصاویر منتشر شده قبلی از توندرا به تصاویر جدید بسیار نزدیک به نظر می رسد.
اما شگفتی های واقعی این ماشین در قسمت عقب اتفاق افتاده است. در اولین نگاه به عقب Tundra چراغ های عقب بسیار جالب هستند که در تصاویر زیر برای شما به نمایش گذاشته شده است. در این نسخه TRD Pro مجموعه ای دیگر از چراغ های نشانگر کهربا در بالای درب عقب قرار می گیرند تا مطابق با جلو پنجره باشند.

h

c e

در سراسر کامیون نیز همه عناصر مانند یک نیروی زره پوش جنگی به نظر می رسد. تاکنون هیچ تصویری از صندلی های داخلی ایند نسخه و حتی مدل های دیگر Tundra در زیرمجموعه تزئینات این ماشین وجود ندارد. البته این تصاویر موجود به صورت پیش نمایش هستند و تصاویر اصلی و رسمی تر Tundra جدید بعداً به طور رسمی به جهانیان نشان داده خواهد شد.

f g

اگر بخواهیم راجب به جزئیات بیشتر صحبت کنیم، میتوانیم به موارد ذیل اشاره کنیم. از جمله اینکه موتور قدرتمند یا پیشرانه ای قوی در زیر کاپوت تویوتا زندگی خواهد کرد (به ما گفته شده است که حداقل دو موتور جدید در این نسخه وجود خواهد داشت). مشخصات داخلی و به روزرسانی ها و موارد دیگر هنوز به طور واضح معرفی نشده و به نمایش در نیامده اند، اما در مورد شتاب این ماشین، می توانید شرط ببندیم که یک شگفتی در راه است. این پایان برنامه طولانی انتظار Tundra نیست. منتظر رونمایی کامل از این هیولای جذاب باشید.

منبع: motortrend

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا