خودروهای جدید
موضوعات داغ

معرفی آئودی E-TRON 2023

کراس اوور آئودی به روز می شود

این کراس اوور آئودی موتورهای الکتریکی بهتری نیز خواهد داشت. در حالی که همه نگاه ها به جدیدترین خودروی برقی آئودی ، سدان E-Tron GT است. این تنها مدل تمام الکتریکی در خط تولید آن نیست. این خودروساز تحویل کراس اوور E-Tron را در سال 2019 آغاز کرد. این مدل قرار است در اواسط چرخه تولید خودو، به روز شود.

با این حال ، شایعات حاکی از آن است که آئودی به جای تغییرات معمولی در طراحی خودروسازان ، پیشرانه برقی را نیز به روز می کند. این شایعه از منابعی است که در داخل شرکت خودروسازی حضور دارند.

audi e tron black edition 1

در صورت صحت این مطالب، به روز رسانی های این ماشین آودی نکات بسیار مهمی هستند. مخصوصاً برای تغییر در چرخه میانی. به گفته تیم روغن موتور، E-Tron و E-Tron Sportback یک باتری جدید دریافت می کنند که باعث افزایش برد آن می شود. همچنین این دو آئودی، موتور الکتریکی بهبودیافته ای را نیز دریافت می کنند که کارآمدتر است.

منابع تیم روغن موتور می گویند که E-Tron بیش از 373 مایل برد را برای هر دو نسخه تحویل می دهد. باتری فعلی 95 کیلووات ساعت در انگلستان برد 249 مایل را ارائه می دهد که در آزمایش برد آن نسبت به EPA ایالات متحده بخشنده تر است.

audi e tron and e tron sportback black edition interior 1
audi e tron and e tron sportback black edition interior 2
audi e tron and e tron sportback black edition interior

ظاهر به روز شده

پیشرانه به روز شده ، همراه با ظاهر اصلاح شده ، طراحی شده است تا چرخه عمر مدل را تا سال 2025 و احتمالاً فراتر از آن افزایش دهد. E-Tron به روز شده تا نیمه دوم سال 2022 وارد بازار می شود. سال آینده نیز زمانی است که آئودی قصد دارد Q6 E-Tron را که برای مدل 2023 وارد بازار می شود ، معرفی کند.

انتظار می رود Q6 در سال 2022 جلوی پوشش خود را بگیرد ، که در کنار پورشه ماکان نسل جدید تمام برقی در حال توسعه است. در ایالات متحده ، مدل های E-Tron به احتمال زیاد در محدوده وسیع تری قرار خواهند گرفت. اگرچه به اندازه آنچه در اروپا تبلیغ می شود انتظار نداشته باشید. EPA ایالات متحده دارای یک مرحله آزمایش سخت تر است.

اگرچه برد جدید باید از 222 مایل امروز فراتر رود. در 18 ماه آینده بسیاری از خودروسازان چندین مدل تمام الکتریکی جدید را معرفی خواهند کرد. طراحی به روز شده تنها زمانی پیش می رود که فناوری اصلی به طور مداوم بهبود یابد. بنابراین شگفتی کمی وجود دارد که آئودی می خواهد E-Tron را رقابتی نگه دارد.

audi e tron black edition
audi e tron sportback black edition 1

منبع: motor1 و رسانه صنعت خودرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا