خودروهای جدید

نمونه اولیه MéganE – مگان – ای شرکت رنو

Mégan مگان – ای این اتومبیل آماده تولید است!

این خودرو اکنون با نمونه اولیه لباس خود، که حالت استتار شده دارد پیش از اولین نمایش کامل عمومی در اواسط امسال رونمایی شده است. مدل نشان داده شده، اولین نمونه از 30 اتومبیل آزمایشی است، که شکل همه آن ها یکسان است. این خودرو از تابستان امسال برای آزمایش های پیشرفته توسعه در جاده های عمومی استفاده می شود.

همانطور که انتظار می رفت، اتومبیل نهایی که رنو از آن با عنوان MéganE (با تلفظ Mégane-E) نیز یاد می کند به وجهه کلی این کانسپت وفادار می ماند. برخی از عناصر یک ظاهر عجیب و غریب به این ماشین داده اند که تعجب بینندگان را بر می انگیزد.

تناسبات اجزا عمدتا با شریک ظاهری این ماشین یعنی نیسان SUV جدید مشترک است. Mégane با آن سکوی CMF-EV و سیستم انتقال قدرت، خود را به نمایش می گذارد. اگرچه این رنو دارای سقف صاف تر و نشانه های طراحی تهاجمی کمتر است.

2 2021 newrenaultmeganee techelectricpre production 3 2021 newrenaultmeganee techelectricpre production 5 2021 newrenaultmeganee techelectricpre production 6 2021 newrenaultmeganee techelectricpre production 7 2021 newrenaultmeganee techelectricpre production 8 2021 newrenaultmeganee techelectricpre production lead 24

رنو تأیید کرده است

مانند کانسپت ، رقیب پژو e-2008 دارای یک موتور الکتریکی 215 اسب بخار در محور جلوی خود است. قدرت خود را از یک باتری زیرکفایی 60 کیلووات ساعتی برای 280 مایل برد در چرخه آزمایش WLTP می گیرد. انتظار می رود که فضای داخلی در تعویض دکمه ها و کلیدهای فیزیکی برای کنترل های عمدتا حساس به لمس ، از Ariya پیروی کند. رنو پیش از این گفته بود که “یک صفحه ابزار باریک و براق” از ویژگی های آن خواهد بود. کف مسطح این پلت فرم به Mégane E-Tech Electric امکان می دهد تا از فضای ذخیره سازی و اتاق استفاده کند.

با این حال هنوز تأیید نشده است که آیا این خودرو رابطه خود را با نیسان دنبال خواهد کرد؟ رابطه به دست آوردن یک محدوده عملکرد چهار چرخ متحرک با قدرت 302 اسب بخار و باتری بزرگتر 87 کیلووات ساعت. رنو Mégane E-Tech Electric را در کارخانه Douai در شمال فرانسه، جایی که در حال حاضر ماشین هایی از جمله Éspace ، Scénic و Talisman می سازد، تولید می کند. SUV برقی در کنار مدل هاچ بک مجهز به سیستم ساده تر است و به زودی فروخته خواهد شد.

منبع: autocar

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا