خودروهای جدید

نسل جدید مرسدس بنز GLS معرفی شد

شرکت مرسدس در نهایت پس از مدت ها انتظار نسل جدید شاسی بلند فول سایز لوکس GLS را که رقیب جدی بی ام و X7 محسوب می شود، رونمایی کرده است.

این محصول جدید در جریان نمایشگاه نیویورک 2019 به همگان معرفی شد و از زبان طراحی نسل جدید مرسدس بهره می گیرد. نسل جدید GLS در مقایسه با نسل پیشین ابعاد بیشتری پیدا کرده تا بتوان آن را شاسی بلند کاملا فول سایز تلقی کرد.

مرسدس بنز GLS

متاسفانه طراحی کابین GLS جدید در مقایسه با ایکس 7 بی ام و کمی از ماهیت لوکس فاصله دارد اگرچه بهترین فناوری ها و تکنولوژی ها به کار گرفته شده است. این خودرو سه ردیف صندلی هفت سرنشین، دارای صندلی هایی کاملا برقی است که نمایشگر 11 اینچی برای مسافران ردیف دوم در نظر گرفته شد.

شاسی بلند فول سایز لوکس مرسدس معرفی شد

همچنین یک نمایشگر 7 اینچی در بخش کنسول ردیف دوم تعبیه شده تا سرنشینان این مدل تجربه سفری سرگرم کننده را کسب کنند. یک دوربین درون کابین به کار گرفته شد که حرکات سرنشینان را کنترل می کند. همچنین صندلی های جلو به سیستم ماساژ مجهز هستند و این جدای از قابلیت سرد کن و گرم کن است.

مرسدس بنز GLS

در بخش داشبورد اصلی دو نمایشگر دیجیتالی به کار گرفته شد تا راننده با یک سیستم کاملا هوشمند و دیجیتالی رو به رو شود. همانطور که گفته شد، مرسدس سعی کرده از زبان طراحی که برای نسل جدید محصولات خود بهره گرفته، در این مدل نیز پیاده کند.

در طراحی بیرونی طراحی جذابی را مشاهده می توان کرد، بخصوص چراغ های جدید LED که نه تنها پرتوافکنی بهتری دارند، بلکه زیبا جلوه می کنند. بالاترین مدل GLS با پیشرانه هشت سیلندر توربو 489 اسب بخاری مجهز است. همچنین مدل هیبریدی از این مدل در آینده نزدیک با سیستم الکتریکی EQ عرضه می شود.

مرسدس علاوه بر مدل بنزینی، مدل هیبریدی و دیزلی هم در نظر گرفته که بزودی عرضه می شوند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا