خودروهای جدید

رونمایی آلفارومئو از نسخه Nring Editions جولیا و استلویو

شرکت آلفارومئو همانند دیگر رقبا خود در نمایشگاه نیویورک حضور یافته و از جدیدترین محصولات خود همچون نسخه منحصربفرد Nring Editions دو سدان و کراس اوور جولیا/ استلویو رونمایی کرد.

متاسفانه محصول نسل جدیدی توسط آلفارومئو در نیویورک رونمایی نشد، اما نسخه Nring Editions را باید مدلی جذاب و منحصربفرد دانست که عملکرد خوبی از خود نشان می دهند.

این نسخه ها تفاوت چندانی با نسخه اصلی ندارند اما با رینگ های مشکی، آینه های جانبی مشکی، ارتفاع کمتر و بدنه خاکستری، چهره تهاجمی و اسپرت پیدا کردند. در کابین داخلی هم سعی شده ویژگی های این نسخه منحصربفرد رعایت شود و از این رو باید دو محصول معرفی شده آلفارومئو جوان پسند و قدرتمند دانست.

آلفارومئو و معرفی دو محصول خاص

این نکته حائز اهمیت بوده که نسخه های معرفی شده، برگرفته از مدل Quadrifoglio سال 2018 هستند. یکی دیگر از موارد مشاهده شده در این مدل‌ها، به کارگیری سقفی از جنس فایبرگلاس مشکی که طراحی ظاهری دو مدل را جذاب ساخته است. در کابین داخلی تریم مشکی/قرمز به کار گرفته شده که عمدتا در میان خودروهای اسپرت رایج است.

آلفارومئو نیز سعی کرده به همین شیوه عمل کند و تریم مورد اشاره را در نظر گیرد. عمده فناوری های راحتی و اسپرت در این مدل ها به کار گرفته شده و گذشته از آن اشاره به قدرت پیشرانه جذاب است.

نسخه Nring Editions جولیا و استلویو از نوع 2.9 لیتری توربودوقلو شش سیلندر 505 اسب بخاری است که توانایی بالایی می توانند از خود در جاده نشان دهند. استلویو Quadrifoglio Nring Edition  قیمت 97 هزار دلاری دارد و جولیا Quadrifoglio Nring Edition نیز با قیمت 91 هزار دلار قابل خرید است. هر دو مدل از سه ماهه دوم سال 2019 راهی بازار ایالات متحده خواهند شد.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت آلفارومئو مراجعه کنید تا در صورت تمایل به خرید این مدل ها بپردازید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا