خودروهای جدید

نیسان از سدان سیلفی برای بازار چین رونمایی کرد

شرکت نیسان یکی از برندهای فعال صنعت بوده که همیشه برای بازار چین محصولاتی اختصاصی تولید می کند. در همین بین طی نمایشگاه شانگهای از سدان میان سایز سیلفی رونمایی به عمل آمد.

سیلفی اگرچه از زبان طراحی جدید نیسان و شبیه به ماکسیما نسل جدید بهره می برد، اما همچنان شباهت کمی به این سدان محبوب نیسان دارد. چراغ های LED جلو و عقب بسیار کشیده هستند و جلو پنجره نیز کمی حالت V شکل همیشگی را دارد.

سیلفی

سقف این سدان نیز کشیده بوده و یک مدل برجسته به نظر می رسد. نسخه جهانی سیلفی با نام Sentra به فروش می رسد اما مدل 2020 یک نسخه جذاب و بروزرسانی شده محسوب می شود. چهره کامل سیلفی جسورانه تر از قبل شده و انتظار می رود بازخورد مثبتی از سوی شهروندان چینی دریافت کند.

نیسان سیلفی 2020 معرفی شد

شباهت این مدل با آلتیما نسل جدید بیشتر از ماکسیما جدید می باشد. در بخش فنی باید به پیشرانه HR16DE و گیربکس Xtronic اشاره کرد که می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. جزئیات کاملی در دست نیست و نیسان احتمالا بزودی اطلاعات بیشتری در اختیار قرار می دهد.

سیلفی

سیستم حرکتی و تعلیق نیز بروزرسانی شده تا هندلینگ بهتری مشاهده شود. در کابین داخلی تریم چرمی قهوه ای زیبایی در کنار داشبوردی اسپرت و باکیفیت قابل مشاهده است. یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی برای سیستم سرگرمی و یک نمایشگر دیجیتال 7 اینچی برای بخش سرعت سنج در نظر گرفته شد.

متاسفانه نیسان تاریخ عرضه و جزئیات تکمیلی سیلفی را اعلام نکرده اما پیش بینی می شود در آینده نزدیک اطلاعات کامل تری در دسترس قرار گیرد. شایان ذکر است نیسان برای سال 2019 محصولات متعددی در نظر گرفته که سیلفی به عنوان یک سنترا نسل جدید بزودی راهی بازار چین خواهد شد. پیش بینی می شود بزودی اطلاعات کامل این سدان چون موتور و قدرت عملکرد در اختیار رسانه ها قرار گیرد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا