خودروهای جدید

جنسیس و رونمایی از کانسپت مینت

تلاقی دو نمایشگاه شانگهای و نیویورک موجب شده تا کمپانی ها برای هر دو رویداد محصولات جدیدی در نظر گیرند. از این رو هیوندا تصمیم گرفته برای نمایشگاه نیویورک یک کانسپت کوچک و جذاب به نام مینت را رونمایی کند.

مینت احتمالا هاچ بک نسل بعدی از برند لوکس جنسیس است. هاچ بکی که با متریال لوکس همراه بوده و عجیب به نظر می رسد که جنسیس دست روی یک سگمنت کمتر لوکس شده گذاشته است.

کانسپت مینت

Mint احتمالا یک مدل اسپرت هم تلقی خواهد شد و باتوجه به نمونه مفهومی که سازندگان اعلام کردند نسخه نهایی نیز شباهتی به این مدل خواهد داشت، آن را مدلی برجسته دانستند. مینت شاید از پیشرانه الکتریکی بهره ببرد و برای مصارف شهری در آینده نزدیک به تولید خواهد رسید.

هاچ بک جنسیس معرفی شد

در طراحی ظاهری از ساختاری شبیه به نمونه های فعلی جنسیس بهره می برد اما زبان طراحی جدید جنسیس در آن به کار گرفته شده است و باید این محصول را یک نمونه فوق العاده از محصولات الکتریکی آینده برند بزرگ جنسیس دانست.

کانسپت مینت

بخصوص مشاهده تریم داخلی نمونه تولیدی بسیار جذاب خواهد بود. نمونه کانسپت از تریم داخلی چرمی قهوه ای با طراحی آینده نگرانه بهره می برد که از مخیله به دور است. هیوندا می خواهد نمونه تولیدی جنسیس مینت را با بسته باتری 320 کیلومتری و قابلیت شارژ سریع عرضه دارد. با این حساب می تواند برای مصارف شهری روزها این مدل را مورد استفاده قرار داد بدون آن که نگران کاهش شارژ باتری بود.

یکی از نکته های جالب که کمتر در مدل های مفهومی مشاهده شده، افزودن نمایشگر دیجیتال روی فرمان است. این در حالیست که مینت چنین ویژگی را در خود دارد و احتمالا نسخه نهایی نیز با چنین فناوری های مهیجی همراه خواهند بود. دیگر ویژگی جالب باز شدن قیچی وار درب صندوق عقب است.

جزئیات بیشتر دردسترس قرار نگرفت و باید منتظر ماند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا