خودروهای جدید

کیا و معرفی کانسپت جدید هابانیرو

شرکت کیا برای نمایشگاه نیویورک محصولات مختلفی در نظر گرفته و یکی از آنها کانسپت کراس اوور کامپکت هابانیرو نام دارد. سگمنت کراس اوور برای کیا از اهمیت بالایی برخوردار است و از این رو شاهد معرفی مدل های متعددی در این بخش توسط شرکت کره ای هستیم.

هابانیرو احتمالا یک مدل جدید از این شرکت است که در آینده نزدیک نمونه تولیدی آن معرفی می شود. همانند هر مدل کانسپت، هابانیرو نیز از طراحی آینده نگرانه برخوردار است و یک مدل معمولی نیست.

هابانیرو

باتوجه به تصاویر انتشاری، این کراس اوور زبان طراحی منحصربفردی را نسبت به قبل نشان می دهد که تاکنون در محصولات کمپانی مشاهده نشد. این مدل یک خودرو برقی با محدوده حرکتی 480 کیلومتری بوده و این یعنی با یک بار شارژ مسافت گسترده ای پوشش می دهد.

هابانیرو کراس اوور الکتریکی برجسته

در نمایشگاه خودرو نیویورک 2019 کیا به معرفی مدل اسپرت استینگر پرداخت و در این بین نیز تصمیم گرفت چند مدل اسپرت در کنار هابانیرو معرفی کند. در حقیقت این مدل یک نسخه توسعه یافته براساس کیا نیرو می باشد. مدلی که شرکت کره ای آن را با ویژگی های فنی برقی به فروش می‌رساند. روی هر محور این مدل یک موتورالکتریکی در نظر گرفته شد تا عملکرد بالایی ارائه دهد.

هابانیرو

متاسفانه جزئیات فنی و برخی ویژگی های این کراس اوور توسط کیا اعلام نشد. این مدل توسط دفتر طراحی ایالات متحده کیا توسعه یافته دارای طراحی آینده نگرانه در بخش داخلی و خارجیست که نمی توان آن را شبیه به مدل های پیشین دانست. یکی از نکته های جالب قابلیت رانندگی خودران سطح 5 بوده و این یعنی راننده بدون هیچ خطری می تواند دست از روی فرمان بردارد.

از ویژگی های دیگر این مدل باید به سیستم ناوبری واقعیت افزوده، دوربین عقب 180 درجه، قابلیت پشتیبانی از حرکات دست در تنظیمات و چندی دیگر اشاره کرد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت کیا مراجعه کنید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا