خودروهای جدید

رونمایی لکسوس از ون لوکس LM

همانطور که پیش تر گزارش داده شد، شرکت لکسوس در نمایشگاه شانگهای از ون لوکس LM رونمایی کرد. همان محصولی که چند روز قبل تصویر تیزری این مینی ون جذاب منتشر شد.

ظاهر LM فراتر از ون های لوکس موجود است و نظر هر فردی را به خوبی جلب می کند. زبان طراحی جدید لکسوس حقیقتا خیره کننده است و لکسوس نیز سعی کرده با جلا دادن این طراحی، جذابیت ظاهری آن را دوچندان سازد.

ون لوکس LM

جلوپنجره این مدل بسیار بزرگ طراحی شده اما ساختار الماس گون آن زیبایی این ون را افزایش داده است. این جلوپنجره کرومی کیفیت بالایی داشته و  به نوعی خیره کننده به نظر می رسد. در کابین داخلی معنای واقعی لوکس به خوبی پیداست و شاهد ظرفیت صندلی تا چهار نفر هستیم. هر صندلی به صورت تک نفره و اختصاصی طراحی شده و برخلاف مدل های استاندارد که یکپارچه هستند، این مدل دارای صندلی های کاملا برقی و پیشرفته و باکیفیت هستند.

لکسوس LM لوکس معرفی شد

چرم اعلا در کنار چوب های فایبرگلاسی تریم داخلی ون LM را باکیفیت ساخته است. میان صندلی های عقب و راننده دیواره ای قرار دارد که خود شامل تلویزیون می شود. در بخش راننده نیز کنسولی با چندین کلید تنظیماتی و یک صفحه نمایش بزرگ قرار گرفته است.

ون لوکس LM

اضافه کردن چند صفحه نمایش بزرگ، پارتیشن بندی های لوکس، پرده های برقی و چند مورد دیگر، کابین LM را به ون لوکس جذابی تبدیل کرده است. در بخش پیشرانه 3.5 لیتری یا 2.5 لیتری چهار سیلندر هیبریدی بهره گرفته شده و این یعنی در دو مدل به فروش می رسد. جزئیات قیمت و تاریخ عرضه نامشخص باقی مانده و انتظار می رود بزودی ژاپنی ها اطلاعات کامل این ون لوکس جذاب را در اختیار رسانه ها قرار دهند.

شایان ذکر است لکسوس بزودی محصولات نسل جدید دیگری معرفی خواهد کرد و این تنها یکی از آنهاست.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا