خودروهای جدید

نیسان از 370Z منحصربفرد به مناسبت 50سالگی رونمایی کرد

شرکت نیسان در هر نمایشگاهی با چند محصول جذاب حضور پیدا می کند. در این میان یکی از محصولات نمایشگاه نیویورک 2019 این کمپانی 370Z نسخه 50مین سالگرد است. مدلی که از رنگ ترکیبی قرمز و سفید برخوردار است و به صورت اسپرت طراحی شد.

50 سال قبل بود که این کمپانی داتسون 240Z را در همین نمایشگاه معرفی کرد و طراحی رنگی مشابه همین مدل داشت. اما برای سال 2019 به همین مناسبت 50 سالگی، خودروساز تصمیم گرفت نسخه ویژه 370Z کوپه را رونمایی کند تا مورد توجه طرفداران قرار گیرد.

ایوان اسپینوزا یکی از مدیران ارشد نیسان در جریان این نمایشگاه اظهار داشت که با 240Z نیسان محصولات اسپرت خود را وارد بازار ایالات متحده کرده است. BRE 240Z یک مدل برجسته 50 ساله است که توانست در مسابقات مختلفی شرکت کرده و به پیروزی دست یابد. طرح دو رنگ روی بدنه 240Z برای 370Z نیز در نظر گرفته شده و باید آن را یک مدل برجسته از خودروساز ژاپنی دانست.

370Z

محصول 50 سالگی نیسان معرفی شد

همانطور که گفته شد نیسان برای قدردانی از 240Z آن را توسعه داده و از همین رو چنین مدلی می تواند برای طرفداران 240Z هیجان انگیز باشد. نیسان این مدل را در دو گزینه رنگی سفید/قرمز و سفید/ مشکی به فروش می رساند. از این رو مشتریان می توانند مدل موردبحث را با ویژگی های برجسته دردسترس مشتریان قرار دهند.

بسته 50 سالگی برای تریم های مختلف نیسان 370Z دردسترس است که شامل اسپرت، پایه، نیسمو و اسپرت تورینگ می شود. طراحی ظاهری این خودرو بسیار قابل توجه بوده و خودروساز هم سعی داشته ظاهری چشمگیر برای آنها در نظر گیرد. این پنجمین باری است که نیسان نسخه سالگرد برای سری مدل های کوپه خود در نظر می گیرد.

جزئیات قیمت و برخی مشخصات دیگر در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

منبع

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا