خودروهای دست دوم و کار کرده

قیمت خودروهاي لوكس دست دوم در بازارهاي جهاني

خودروهاي لوكس دست دوم در جهان،قیمتهای گزاف و متفاوتی دارند،که بسته به آپشن هایی دارند قیمت گذاری می شوند.در مطلب زیر با برخی از مدل ها و قیمتهای آنها آشنا می‌شویم.با موتوراویل (Motoroil) همراه باشید.

اصولا وقثي نام لوكس را مي شنويم دوست داريم كه براي به دست آوردن آن هر كاري را انجام دهيم ولي با اين وجود هر شئي به خصوص اشياي لوكس قيمتي دارد كه بايد پرداخت شود.

در اين ميان خودروهاي لوكس جايگاه ويژه اي دارند و بسياري از افراد دوست دارند كه بجاي اين كه خودروهاي سطح پايين سوار شوند، خودروهاي لوكس را انتخاب كرده و با اين خودرو كارهاي خود را به انجام برسانند. خودروهاي لوكس به قدري راحتي را براي كاربران فراهم آورده كه همه سرنشينان از هر جهت راحت و آسوده هستند.

 ليست isee cars برای خودروهاي لوكس دست دوم

در ليست isee cars ، ماشين هاي لوكس دست دوم مانند مرسدس بنز، كاديلاك، بي ام دبليو، آكورا و آئودي ديده مي شود كه قيمت خودروهاي لوكس طي سه سال اخير به شدت كاهش يافته است.

قيمت اين خودروها به شدت در حدود 38/2 درصد به كاهش يافته است. قيمت خودروهاي لوكس به شدت كاهش يافته و بنابراين خريداران خودروهاي دست دوم مي توانند اين نوع خودروها را تهيه كنند، كه براي آن ها خبر خوبي است و براي كساني كه خواهان خريد خودروهاي دست اول هستند نمي توانند اين نوع خودروها را خريداري كنند كه به نوعي شوك مالي را تجربه خواهند كرد.

افزايش محبوبيت ليزينگ خودرو در كشورهاي توسعه يافته موجب كاهش قيمت خودروهاي لوكس شده  و باعق شده كه كاهش قيمت به مراتب شديدتري را تجربه كنند.

موسسه iseecars بيش از 4/8 ميليون خودرود را بررسي كرده و در نهايت 10 خودروي برتر را شناسايي و مشخص كرده است كه قيمت اين خودروها نسبت به ميانگين قيمت خودرو كاهش يافته است.خودروهاي سدان متوسط جزء 10 خودروي برتر هستند، و سه خودرو را خودروهاي برند آمريكايي را شامل مي شود.

مرسدس بنز كلاس E

اولين خودروي فهرست است كه بعد از گذشت سه سال كاهش 55/4 درصدي را تجربه كرده است. قيمت مرسدس بنز دست دوم در حدود 31 هزار و 51 دلار است.

مرسدس کلاس E یک ماشین بسیار پیچیده است که به نظر میرسد كه سيستم هاي بسيار پيشرفته اي در آن كار گذاشته شده است. مرسدس بنزي كه در ماه ژوئن عرضه خواهد شد با یک موتور ۲ لیتری توربوشارژر ۴ سیلندر كار مي كند. این موتور ۲۴۱ اسب بخار تولید میکند که در E۳۰۰ و C۳۰۰ مشابه بوده و تفاوت چنداني ندارد.

خودروهاي لوكس دست دوم

يك موتور  V6 ،6 سيلندر خورجيني با 302 اسب بخار در مدل داخلي كار گذاشته و به همين دليل نسبت به مدل صادراتي كمي كند است.

در مرسدس بنز E220D  ديزلي صدا و لرزش كنترل شده است.در زمان شتاب گيري سر و صداي خيلي زيادي دارد. این ماشین ارزشمند است که توسط دایملر تولید شده و عرضه مي شود. کلاس E یک ماشین هوشمند است و سنسورهاي هوشمند در آن كار گذاشته شده است.

جگوار XF جزء خودروهاي لوكس دست دوم انگلیسی

جگوار XF تنها برند بريتانيايي است كه قرارگرفتن آن در اين ليست، زياد تعجب انگيز نيست، استهلاك بالايي دارد و بنابراين خريداران خودروهاي لوكس نسبت به آن تمايلي ندارند.

خودروهاي لوكس دست دوم

 

اين خودروي لوكس با كاهش قيمت 8/54 درصدي مواجه شده و به قيمت 30 هزار و 268 دلار رسيده است. نسخه 300 اسپرت جدید با مبلغ 63 هزار و 810 دلار به فروش می‌رسد كه با توجه به امكانات آن رقم مناسبي است. گران‌ترین نسخه Portfolio است که قیمت پایه 67 هزار و 565 دلاری دارد و امكانات و آپشن هاي خيلي زيادي در آن كار گذاشته شده است.

بي ام دبليو سري 5

بي ام و سري 5 با كاهش قيمت 53/8 درصد در اين ليست قرار دارد. قيمت اين خودروي سه ساله به حدود 30 هزار و 203 دلار كاهش يافته است.اتاق بي ام و سری 5 را می توان یکی از موفق ترین خودرو های بي ام و است و خيلي شيك درست شده است. بي ام و سري 5 به بي ام و سري 3 شباهت هايي دارد.

خودروهاي لوكس دست دوم

 

آئودي ‌A6 جزء خودروهاي لوكس دست دوم آلمانی

قيمت خودروي آئودي A6 بعد از گذشت سه سال  به اندازه 53/3 درصد كاهش يافته است. قيمت سه ساله اين خودرو 29 هزار و 941 دلار است. روکش‌های تمام چرم، تزئینات چوبی، دستگاه یون‌ساز، سقف پانورامیک، فضای جادار و نورپردازی جذاب موجب شده كه كابين زيبا و دوست داشتني داشته باشد.

خودروهاي لوكس دست دوم

نسل چهارم آئودی A6 در سال ۲۰۱۵ فیس‌لیفت شد و زيباتر شد و بر تعداد طرفداران اين خودروي لوكس افزوده شد. آئودی A6 جدید با کمک برادر بزرگ‌تر خود مدل A8 حتي مي تواند با مرسدس بنز و بي ام و سري 5 رقابت كند. جلوپنجره‌ی A6 جدید با الهام محسوس از مدل A7، عریض‌تر شده و زيباتر شده است.

آكورا RLX جزء خودروهاي لوكس دست دوم ژاپنی

قيمت خودروي لوكس آكورا  RLX، بعد از سه سال در حدود 55/8 درصد كاهش يافته است. خريداران دوست دار خودروهاي دست دوم مي توانند اين خودرو با ميانگين قيمت 28 هزار و 259 هزار خريداري كنند.

خودروهاي لوكس دست دوم

كاديلاك CTS

كاديلاك  CTS يكي از خودروهاي لوكس است كه بعد از گذشت سه سال به اندازه 53/8 درصد به قيمت 26 هزار و 785 دلار در بازارهاي جهاني معامله مي شود.

سیستم تنفس این پیشرانه است به‌علاوه این‌که سیستم اگزوز هم اندکی حالت شهری به خود گرفته و قدري زيباتر شده است. این پیشرانه در این خودرو 640 اسب ‌بخار قدرت تولید می‌کند و با قدرت هر چه تمام تر به پيش مي تازد.

خودروهاي لوكس دست دوم

نخستین تغییر مربوط به تغییر سیستم روان کاری یا روغن‌کاری از نوع کارتر خشک در کوروت به حالت کارتر تر در کادیلاک است كه باعث شده سريع تر حركت كند.

كيا K900 جزء خودروهاي لوكس دست دوم کره‌ای

قيمت براي نوع سدان كيا K900، با كاهش 54/4 درصد به رقم 26 هزار و 522 دلار رسيده است. خریداران K900 اغلب در صندلی عقب می‌نشینند و بنابراين فضاي عقب ماشين بزرگ و جادار است.

خودروهاي لوكس دست دوم

پیشنهاد سردبیر:معرفی شاسی‌بلندهای ارزان قیمت و دست دوم

کابین  K900 لوکس به‌ نظر می‌رسد و اين كارخانه با برندهاي مرسدس بنز و بي ام و به شدت رقابت مي كند. كيا   K900 از موتور(پیشرانه‌) ۵ لیتری V8 با ۴۲۰ اسب بخار قدرت و ۵۲۰ نیوتن متر گشتاور استفاده می‌کند و بنابراين در مقايسه با نسخه قبلي سريع تر عمل مي كند.

كاديلاك XTS

كاديلاك ‌XTS نيز از گزند كاهش قيمت ها در امان نمانده و با توجه به قابليت اطمينان و سيستم هاي سرگرمي ، قيمت خودرو تعيين مي شود. كاديلاك ‌XTS  بعد از سه سال با كاهش قيمت 54/5 درصدي مواجه شده و در نهايت با قيمت 26 هزار و 306 دلار به فروش مي رسد.

كاديلاك ‌XTS به به یک موتور(پیشرانه) 6/3لیتری V6 توئین توربو با 410 اسب بخار قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور و سامانه چهارچرخ محرک  استاندارد مجهز است و به همين دليل با قدرت هر چه تمام تر به پيش مي تازد.

خودروهاي لوكس دست دوم

كاديلاك ‌XTS كمي چهره اسپرت به خود گرفته است. كاديلاك ‌XTS به تايرهاي بريجستون مدل V-Sport مجهز شده است. كاديلاك  XTS مدل 2018 ظرف 5.2 ثانیه از صفر به سرعت 96 کیلومتر در ساعت مي رسد.

لينكلن هيبريد MKZ

قيمت اين خودرو نيز به شدت كاهش يافته است و با روند 54/5 درصدي در طي 3سال، با قيمت 20 هزار و 34 دلار معامله مي شود.  فيس ليفت شده و يادآور بنتلي و جگوار است. چراغ‌های LED عقب و لامپ‌های روشنایی در روز آن را به عروسي شبيه مي كند كه به خيابان ها پا مي گذارد.

خودروهاي لوكس دست دوم

نرمی و آسایش صندلی‌ها به اندازه‌ی MKX نیست و صندلي ها چرمي بوده و راحتي و آسايش سرنشينان خودرو تضمين شده و حتي قابليت ماساژ بدن در صندلي هاي اين خودرو كار گذاشته شده است.

لينكلن MKZ جزء خودروهاي لوكس دست دوم ایالات متحده

خودروي لينكلن يك خودروي كاملا لوكس ایالات متحده است كه در حال حاضر يكي از ارزان ترين خودروها به شمار مي رود. البته شايد به نظر برخي ها كابين خودرو مانند برخي از اتومبیل ها شيك و با كلاس نباشد. قيمت اين خودرو به اندازه 55/6 درصد كاهش يافته و بعد از مدت 3 سال به قيمت 19 هزار و 855 دلار رسيده است.

خودروهاي لوكس دست دوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا