فرمول یکاخبار مسابقات
موضوعات داغ

نتایج مسابقات فرمول یک فرانسه 2021!

نتایج مسابقات فرمول یک فرانسه 2021! ردبول با یک استراتژی جذاب از مرسدس عبور کرد…

ناراحتی مدیر تیم مرسدس

ما شرط را باختیم. این جمله ولف مدیر تیم مرسدس بود. او در ادامه مسابقات فرمول یک توضیح می دهد که چرا مرسدس با استراتژی یک مرحله ای در فرانسه گیر کرده است. امیدهای مرسدس برای برنده شدن در گرندپری فرانسه با اتخاذ یک استراتژی دو مرحله ای غافلگیرانه توسط ردبول از بین رفت. اما چرا فلش های نقره ای همان کار را در پاول ریکارد نکردند؟ مدیر اصلی تیم مرسدس، توتو وولف، در مورد همه چیز بعد از مسابقه سیاهشان توضیح داد.

Bahrain Sakhir Formula 1 Grand Prix Results

صحبت های ولف

ولف روز یکشنبه در ادامه توضیحاتش در مسابقات فرمول یک گفت: در حالی که ماکس ورستاپن دو بار متوقف شد، سرخیو پرز عاملی بود که باعث شد مرسدس در مقابل استراتژی مشابه ردبول متوقف شود. پرز یک استراتژی یک مرحله ای را اجرا کرد و هفت دور دیرتر از والتری بوتاس به میدان رفت. سرانجام از راننده فنلاندی عبور کرد. در پایان مسابقه در کنار لوییس همیلتون قرار گرفت. حضور راننده مکزیکی به این معنی بود که اگر مرسدس، همیلتون یا بوتاس را حریف قرار می داد. آنها احتمالاً یک موقعیت را به پرز واگذار می کردند.

وی افزود: درگیری بین سه اتومبیل [ورستاپن ، همیلتون و بوتاس] در جبهه شدید بود. سپس آنها مجبور به ادامه کار با یک توقف شدند. همچنین در ادامه گفت: استراتژی دو مرحله ای برای ما خطری بود زیرا پرز در راه بود. ما امروز اشتباه کردیم.

همچنین بخوانید: بوتاس از تیم مرسدس پیش از این گفته بود من می توانم به ماشینم اعتماد کنم.

 

امیدهای ولف به ناامیدی منجر شد

ولف افزود كه مرسدس امیدوار بود كه پرز طبق آنچه كه تصور می كردیم، به علت یک حرکت غیرقانونی در عبور از بوتاس در لپ 49، پنج ثانیه جریمه دریافت كند. بنابراین راننده فنلاندی را در هر صورت بیرون نگه داشت. اما در عوض اوضاع آنطور که فکر می کردیم نشد. او امتیاز سریعترین دور را بدست آورد. در پایان، داوران این اقدام غیرقانونی پرز را قانونی دانستند.

خوب، ما فکر کردیم که شاید ما به دلیل سبقت بیش از حد و غیر مجاز پرز یک پنالتی دریافت کنیم. بنابراین گفتیم که پنج ثانیه زمان از دست می دهد. اما در نهایت به طرز عجیبی بین آن پنالتی و شاید گرفتن سریعترین دور تعادل برقرار شد. بنابراین ما شرط را باختیم و موقعیت را از دست دادیم. ولف در پایان اضافه کرد، این ورشتاپن بود که سریعترین امتیاز پاداش را کسب کرد. زیرا هیچ یک از رقبای او نتوانستند در یک چهارچوب برتر با تقسیم 14.6 ثانیه در پایان مسابقه، در یک مرحله متوقف شوند.

فارغ از اینها، ولف به ایستگاه پیت لپ 18 اشاره کرد، و گفت هنگامی که ورستاپن متوقف شد و همیلتون را رد کرد. اصلی ترین دلیل از دست دادن امتیاز مرسدس در روز یکشنبه شد. ما در ایستگاه مسابقه را از دست دادیم. با این فکر که ما به اندازه کافی از شرایطمان محافظت کرده ایم، که نکردیم. ما یک فاصله سه ثانیه ای خوب برای محافظت در زیر بیشترین فشار مسابقه داشتیم و این کافی نبود… و از آن به بعد، ما عقب بودیم.

هورنر پس از پیروزی ردبول بر مرسدس در فرانسه

هورنر پس از پیروزی ردبول بر مرسدس در فرانسه در مسابقات فرمول یک، ورستاپن را “بازپرداخت بارسلونا” نامید. وولف با نگاهی به مسابقات خانگی ردبول در فرانسه گفت: که مرسدس امیدوار است. امیدواریم در اولین مسابقه خود در سری مسابقات GP اسپانیا پیروز شویم. وی گفت: مرسدس باید از سرعت ردبول در فرانسه یاد بگیرد. البته بسیاری چیزها برای یادگیری وجود دارد. زیرا ما باید درک کنیم. منظور من این است که آنها دورهای خارق العاده ای را انجام می دهند. چرا ما شرایط زیربنایی را اشتباه ارزیابی کردیم؟ شاید چیزی که باید به آن نگاه کنیم این باشد.

637343042899089995

رده های اول تا دهم

در حال حاضر تیم های زیر به ترتیب رتبه های اول تا دهم را به خود اختصاص داده اند:

1- ردبول با مکس ورشتپن

2- مرسدس با لوئیس همیلتون

3- ردبول با سرجیو پرز

4- مرسدس با والتری بوتاس

5- مک لارن با لندو نوریس

6- مک لارن با دنیل ریکاردو

7- آلفاتائوری با پیر گسلی

8- آلپین با فرناندو آلونسو

9- استون مارتین با سباستین فتل

10- استون مارتین با لنس استرول

 

منبع: formula1

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. خخخخخخخ بوتاس انقد چرت و پرت گفت باز اول نشد خخخخخخخخخخخ ممنون از اطلاع رسانی تون

    1. سلام وقت بخیر دوست عزیز. با توجه به پیشنهاد خوب شما به زودی پستی با این مضمون در سایت قرار میدیم. سپاس از همراهیتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا