دانستنی هااطلاعات راننده

هر آنچه که باید در مورد نصب شارژر ماشین برقی در خانه بدانید

انتخاب یک شارژر خانگی مناسب برای شارژ ماشین برقی در خانه می‌تواند کار دشواری باشد، چه برسد به ارائه توصیه‌هایی که مشتریان هنگام خرید خودروی برقی می‌خواهند. برای اطلاعات بیشتر با رسانه صنعت خودرو motoroil.ir همراه باشید.

از آنجایی که خودروهای برقی همچنان به محبوبیت خود ادامه می دهند، نیاز بیشتر از همیشه به یافتن مکان هایی برای اتصال آنها وجود دارد.

اگرچه زیرساخت شارژ خودروهای برقی عمومی با سرعت بسیار بالایی در حال رشد است، بسیاری از دارندگان خودروهای برقی ترجیح می‌دهند خودروی خود را در خانه وصل کنند چیزی که راحت‌تر و در بسیاری موارد ارزان‌تر است.

اما در حالی که می‌توانید خودرو را به یک سوکت سه پین ​​استاندارد وصل کنید، این چیزی است که بسیاری از سازندگان تنها به عنوان آخرین راه‌حل توصیه می‌کنند. این تنها به دلیل مدت زمانی است که آنها می توانند یک ماشین را شارژ کنند.

برای مثال یک آئودی e-tron 55 با باتری 95 کیلووات ساعتی خود، 42 ساعت طول می کشد تا با استفاده از دوشاخه معمولی شارژ شود.

درعوض، بسیاری از دارندگان خودروهای برقی انتخاب می‌کنند که یک شارژر ماشین الکتریکی اختصاصی که اغلب به آن جعبه دیواری گفته می‌شود در خانه خود نصب کنند.

اما توصیه یک شارژر مناسب به مشتریان می‌تواند چیزی شبیه به میدان مین باشد. بنابراین برای کمک، در اینجا راهنمای ما در مورد هر چیزی که مشتریان باید در مورد شارژ EV خود در خانه بدانند، آورده شده است.

Chargemaster2 1920x1080 1

آیا جایی برای شارژ EV در خانه دارند؟

ممکن است واضح به نظر برسد، اما اگر مشتری جایی در خیابان برای انجام این کار نداشته باشد، حتی بحث در مورد نصب شارژر برقی برقی در خانه نیز فایده ای ندارد. برای کسانی که در ملک اجاره ای زندگی می کنند، باید با صاحبخانه خود صحبت کنند تا ببینند آیا می توانند پریز نصب کنند یا خیر، در حالی که پارکینگ مشترک نیز می تواند دردسرساز باشد.

شما می خواهید ماشینتان چقدر سریع شارژ شود؟

این واقعاً اصلی ترین عاملی است که مشتری باید در هنگام جستجوی شارژر EV به آن فکر کند می خواهند وسیله نقلیه خود چقدر سریع شارژ شود؟

خروجی های برق معمولاً از 3.6 کیلووات تا 7.4 کیلووات (محبوب ترین) و تا 11 کیلووات و 22 کیلووات متغیر است. مهم است که توجه داشته باشید این جریان متناوب (شارژ AC) است، به جای جریان مستقیم DC سریع‌تر که در شارژرهای سریع استفاده می‌شود، این دومی رقمی است که تولیدکنندگان معمولاً دوست دارند در مورد زمان شارژ به آن ببالند.

در حالی که یک شارژر 22 کیلوواتی بسیار سریعتر خواهد بود، اما همه خودروهای برقی نمی توانند از این نوع شارژ پشتیبانی کنند، در حالی که بعید است یک خانه متوسط ​​زیرساختی برای پشتیبانی از آن سطح شارژ داشته باشد، که بعداً بررسی خواهیم کرد.

این مطلب ادامه دار است و بروز خواهد شد.

منبع: cardealermagazine

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا