نیکد

با مشخصات فنی موتورسیکلت کبیر Evo 150 آشنا شوید

در جمع حاضر در کلاس 150 سی‌‌سی‌های تولید داخل، موتورسیکلت کبیر Evo 150 با قیمتی در حدود 12.5 میلیون تومان گران‌ترین موتورسیکلت این کلاس و البته این حجم پیشرانه است. رنگ تیره و فلاپ‌های مشکی آن بسیار جذاب و جوان پسند و چهره هجومی آن در نوع خود بی‌نظیر است. پوشش‌های فایبرگلس قسمت‌های کمتری از پیشرانه را نمایان می‌کند و زین دو تیکه آن نشیمنگاه راحتی به نظر می‌رسد. رینگ 6 پره مشکی در نظر گرفته شده برای این موتورسیکلت با نوار قرمز هارمونی زیبایی را پدید آورده و باید گفت از لحاظ ظاهری می‌تواند با رقبایی چون آپاچی و بوکسر رقابت کند.

پیشرانه تک سیلندر و چهار زمانه هوا خنک این محصول کبیرسیکلت به طور دقیق 149 سی‌سی حجم داشته و توانایی تولید 10 اسب بخار و 11 نیوتن متر گشتاور را دارد. وزن آن در حدود 100 کیلوگرم است و حداکثر سرعت آن نیز 100 کیلومتر بر ساعت عنوان شده است. نکته منفی در مورد این موتورسیکلت علاوه بر قدرت کم، مصرف سوخت 2.3 لیتری آن در هر یکصد کیلومتر است. ظرفیت باک آن نیز در حدود 10 لیتر بوده که از سایر رقبا نزدیک به 8 لیتر سوخت کمتری را ذخیره می‌کند.

با این حساب باید گفت شما 12میلیون تومان را بابت ظاهر دلربای آن می‌پردازید و اگر طرفدار سرعت و شتاب بالا نیستید، موتورسیکلت کبیر Evo 150 به عنوان یکی از گزینه‌های جوان پسند بازار بهترین است. ضمنن این محصول کبیرسیکلت تنها موتورسیکلتی جمع موتورهای 150 سی‌سی بازار است که ترمزهای عقب آن هم از نوع دیسکی و ضدقفل است که یقینن در ترمزهای ناگهانی، عملکرد به مراتب بهتری از سایر موتورهای مونتاژ داخل به نمایش می‌گذارد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام باطری ش زود خالی میکنه هندل هم نداره که در زمان مشگل داشتن باطری موتور رو روشن کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا