ویو

موتورسیکلت‌های طرح ویو، همتاز جوانان چه مشخصاتی دارد

موتورسیکلت‌های طرح ویو، همتاز جوانان 125 مطلبی که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم. همتاز جوانان 125 جزو موتورسیکلت‌های طرح ویوی است که در بازار نسبت به سایر موتورسیکلت‌های طرح ویو قیمت متعادل‌تری دارد.

همتاز جوانان اغلب با رینگ‌های پنج پره دوبل یا معمولی به رنگ مشکی مات عرضه می‌شود که رنگ آن چندان قابل اعتماد نبوده و در برابر آسیب‌های محیطی به شدت واکنش نشان می‌دهد.

پیشرانه موتورسیکلت‌ طرح ویو، همتاز جوانان

موتورسیکلت‌ طرح ویو، همتاز جوانان
موتورسیکلت‌ طرح ویو، همتاز جوانان

این موتورسیکلت از یک پیشرانه تک سیلندر با حجم 120 سی سی بهره می‌برد که توانایی تولید 9 اسب بخار و 9.8 نیوتن متر در دور موتور rmp 7438 را دارد.

ین پیشرانه اگر چه قدرت کمتری نسبت به دیگر رقبا تولید می‌کند، اما همین قدرت کمتر را هم در rmp2000 بیشتر در اختیار راننده قرار می‌دهد که نقطه ضعف بزرگی در برابر سایر رقبا به شمار می‌آید.

هم چنین باک همتاز جوانان 4.3 لیتر حجم دارد و در هر یکصد کیلومتر 2.03 لیتر سوخت مصرف می‌کند که مصرف سوخت آن 250 تا 400 سی سی بیشتر از دیگر محصولات در همین رده است.

معایب خرید موتورسیکلت‌های طرح ویو، همتاز جوانان

این موتورسیکلت نه تنها از شتاب اولیه خوبی بهره نمی‌برد بلکه در شتاب‌های ثانویه نیز شما را ناکام خواهد گذاشت. این عملکرد با اضافه شدن سرنشین بیشتر نمود پیدا می‌کند که ممکن است برای عاشقان سرعت و قدرت به هیچ عنوان راضی کننده نباشد.

اما نیمه پر لیوان در مورد سواری این موتورسیکلت نرم بودن سواری آن است به نحوی که اکثراً ضربات ناشی از پستی و بلندی جاده را به خود جذب کرده و آرامش خاصی را به سرنشینان هدیه می‌دهد.

کیفیت ساخت موتورسیکلت‌ طرح ویو، همتاز جوانان

موتورسیکلت‌ طرح ویو، همتاز جوانان
موتورسیکلت‌ طرح ویو، همتاز جوانان

کیفیت زین موتورسیکلت راضی کننده به نظر می‌رسد و نرمی آن به مدد کمک‌های دوشاخ با کیفیت مجهز به فنر لول های رنگی چشمگیر است. اگر از درزهای مشخص بین قاب‌های پلاستیکی این موتورسیکلت بگذریم کیفیت ساخت آن‌ها مطلوب می باشد. هم‌چنین قیمت قاب‌های یدکی آن‌ نیز در بازار از سایر طرح ویوهای موجود در بازار اندکی پایین‌تر است.

به هر روی اگر با کیفیت قطعات پایین‌تر و ریزه کاری‌های دیگری از جمله مسافت سنج آنالوگ، وزن سنگین‌تر و مصرف سوخت بیشتر کنار بیایید، خرید این موتورسیکلت به عنوان انتخاب‌های دوم و یا سوم پیشنهاد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا