موتورسیکلت خیابانی

دوکاتی دزموسدیچی RR نایاب برای شما چقدر آب می خورد؟

یک دوکاتی دوکاتی دزموسدیچی RR نایاب برای شما چقدر آب می خورد؟ شاید تا به حال به این سوال فکر کرده باشید. ما در motoroil به سوال شما پاسخ خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

دوکاتی دزموسدیچی RR

"<yoastmark

این محصول منحصر به فرد دوکاتی به تازگی مهمان حراجی بزرگی بوده که با قیمت 80 هزار دلار فروخته شده است. این قیمت برای دنیای موتورسیکلت ها بسیار زیاد است و برای مقایسه بد نیست بدانید کهBMW S1000 RR مدل 2018 در مدل پایه تنها 18 هزار دلار قیمت دارد، حال آنکه از عمر این اعجوبه دوکاتی 11 سال می گذرد و در آن زمان با قیمت 72 هزار دلار توسط این کمپانی ایتالیایی فروخته می‌شد.

این موتورسیکلت در حقیقت نمونه خیابانی موتورسیکلت های شرکت کننده در مسابقات جهانی موتو GP دوکاتی است و گرافیک بدنه آن نیز همانند تیم آن دوره دوکاتی طراحی شده است. به عبارت دیگر این موتورسیکلت از استیکرهای تیم ورژن دوکاتی بهره می برد و به خط های سفید بسیار زیبا در کنار بدنه قرمز رنگ آن نقاشی شده است.

مشخصات بدنه دوکاتی دزموسدیچی RR

باید خاطرنشان کرد بدنه دزموسدیچی تماما از فیبرکربن خالص ساخته شده و از اگزوز سفارشی و مسابقه‌ای سود می برد، ضمن اینکه رینگ های فورج کاری شده و ترمزهای برمبو به همراه سیستم تعلیق Ohlins از دیگر آپشن های منحصر به فرد این موتورسیکلت خیابانی هستند.

در حالی که آپشن های امروزی دوکاتی نظیر کنترل لغزش و پایداری، مودهای مختلف رانندگی خصوصا در زمین های بارانی در این موتورسیکلت دیده نمی شود.

پیشرانه دوکاتی دزموسدیچی RR

"<yoastmark

این مدل تنها 1500 دستگاه ساخته شده است و به مدد پیشرانه 4 سیلندر آن به حجم دقیق 989 سی سی می تواند 200 اسب بخار نیرو و 116 نیوتن متر گشتاور تولید کند و در نهایت به سقف سرعت 303 کیلومتر در ساعت برسد.

گفتنی است این موتورسیکلت 10 سال در یک کلکسیون بزرگ به صورت نمایشی ساکن بوده و تنها 401 کیلومتر کارکرد دارد و حالا با قیمتی بیش از 80 هزار دلار ناقابل یعنی به اندازه یک مرسدس بنز لوکس فروخته شده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا