موتورسیکلت خیابانی

نگاهی کوتاه به موتورسیکلت Frontier 111 ایندین موتور

موتورسیکلتی تاریخی اما جدید

در نگاه نخست به Frontier 111 شاید تصور کنید با یک موتورسیکلتی از جنگ جهانی رو به رو هستید که به شکل کاملا حرفه ای بازسازی شده است و با رنگی بسیار زیبا به نمایش در آمده است، اما در حقیقت این محصول جدید کمپانی ایندین ایالات متحده امریکا بوده و این کمپانی از طراحی قدیمی و کلاسیک در آن بهره گرفته است.

موتورسیکلت Frontier 111 ایندین موتور
موتورسیکلت Frontier 111 ایندین موتور

رینگ‌های 16 اینچی با سیم پره هایی زیبا به رنگ مات و ترکیب رنگی مشکی، خاکستری و قرمز برای بدنه جذابیت بسیاری به این موتورسیکلت داده است. یک پیشرانه دو سیلندر V شکل دوقلو برای تامین نیروی حرکتی Frontier 111 کافیست تا با تمام توان و تولید حداکثر 48 اسب بخار نیرو جاده های پر پیچ و خم را از آن خود کند.

در بخش زین سعی شده از چرم قرمز باکیفیت استفاده شود تا بر زیبایی ظاهری آن افزوده شود ضمن اینکه راحتی هر چه بیشتری را برای راکب موتورسیکلت فراهم کند. کمپانی ایندین موتورسایکل با پیشینه بزرگی که در جنگ جهانی اول داشته، سعی کرده طرح‌های برگرفته از محصولات آن دوران را در حال‌حاضر به کار گیرد و Frontier 111 نیز یکی از آن دست محصولات است.

طراحی موتورسیکلتFrontier 111

طراحی فوق العاده آن باعث شده تا چرخ عقب کاملا ناپدید شود ولی در عوض دو صندوق کوچک برای بار و وسایل اضافی برای راننده مهیا شود. به دو شاخه آن نیز دقت کنید، کنسول آن عاری از هر گونه دکمه های اضافی است و در نهایت دقت و زیبایی طراحی شده تا حسی نوستالژی را برای راکب القا کند. ضمن این که باید خاطرنشان کرد اگزوز یک تکه این موتورسیکلت سمفونی بسیار زیبایی را می نوازد و یادآور موتورسیکلت های دوران دهه 70 میلادی است. در مورد قیمت این موتورسیکلت نیز باید گفت هزینه ای بالغ بر 15 هزار دلار بر روی دست شما می گذارد که با مالیات و هزینه های جانبی به 17 هزار دلار هم می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا