طرح ویو و هوندا

در مورد عملکرد هائوجیوی سوزوکی و پلیژر Hero چه میدانید؟

مهمان وسوسه انگیز این روزهای بازار موتورسیکلت طرح ویو ایران از کمپانی سوزوکی ژاپن، Hj2 نام دارد. این موتورسیکلت طرح ویو یا اسکوتر از بدنه‌ای کاملا یک پارچه و بسیار زیبا بهره می برد که در 6 رنگ بندی مختلف برای مشتری قابل خریداری است.

1 37

پیشرانه این محصول سوزوکی دقیقا 107 سی سی حجم داشته و می تواند 7 اسب بخار قدرت تولید کند. نکته منفی در مورد این محصول، ترمز جلوی آن بوده که فاقد دیسک است ولی از کمک فنرهایی بهره می برد که در 5 نوع ارتفاع مختلف قابل تنظیم شدن هستند.

سوزوکی

نکته مهم در مورد این موتورسیکلت، مصرف سوخت آن است. این محصول با توجه به بدنه ای سبک و پیشرانه ای کوچک، توانسته به مصرف سوخت 1.6 لیتر در هر یکصد کیلومتر دست پیدا کند که تقریبا 70 کیلومتر از رقبای خود مسیر بیشتری را می پیماید.

سوزوکی

پلیژر را می توان جزو بهترین های بازار اسکوترها نامید. اسکوتر گران قیمت کمپانی بزرگ هیرو از یک پیشرانه چهار زمانه و تک سیلندر با حجم 102 سی سی بهره می برد که می تواند 8 اسب بخار نیرو و 7.8 نیوتن متر گشتاور تولید کند. ترمز جلوی این محصول دیسکی بوده و نکته مهم در مورد آن، حضور دو صندوق بار است.

یکی از صندوق ها در زیر زین این موتورسیکلت جاسازی شده و دیگری زیر فرمان تعبیه شده که مانند موتورسیکلت های وسپا است. لازم به ذکر است؛ این اسکوتر 12 میلیون تومانی در 5 رنگ مختلف تولید شده و با آپشن های متفاوتی برای مشتری قابل سفارش است.

پلیژر هندوستانی می تواند تا 77 کیلومتر بر ساعت سرعت بگیرد و تا 1000 کیلومتر گارانتی دارد. همچنین در صورت خرید به مشتری یک عدد کلاه کاسکت نیز به عنوان هدیه تحویل داده می شود. این موتور به همراه رقیب ژاپنی خود، علاقه مندان مخصوص به خود را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا