اسکوتر

ورورد به دنیای اسکوترهای برقی بی ام و

 ما در این مطلب به دنیای اسکوترهای برقی بی ام و ورود می کنیم. با ما همراه با شید. مهارت و مهندسی بی ام و نه فقط در دنیای چهارچرخ ها بلکه در دنیای موتورسیکلت ها نیز به همگان اثبات شده است و محصولاتی مثل S1000RR مدت هاست که رقیب سرسختی برای دوکاتی و هوندا و… هستند. باز هم اینبار BMW electric scooters با تولید محصولاتش برای مشتریان خود دنیای دیگری را برایشان ساخته است.

تولید اسکوترهای برقی بی ام با همکاری شرکت micro آلمان

اما این شرکت به  تازگی و با همکاری با شرکت micro آلمان وارد بازار اسکوترهای برقی شده است . سه محصول این همکاری به زودی توسط نمایندگان و فروشندگان ب ام و فروخته خواهند شد. برد و پیمایش این اسکوترهای برقی با نهایت سرعت 19 کیلومتر در ساعت برابر با 12 کیلومتر ذکر شده است که برای یک چنین وسیله ای کافی به نظر می آید.

اسکوترهای برقی بی ام و
اسکوترهای برقی بی ام و

این نیرو از یک باتری 150 واتی لیتیوم یونی تامین می شود که برای شارژ آن هم در حدود دو ساعت زمان لازم است. ابعاد کوچک این وسیله باعث می شود تا بتوان آن را به راحتی در قسمت بار خودرو قرار داد و در مسیر های کوتاه از آن استفاده کرد. اسکوترها یک وسیله تفریحی هستند که استفاده از آن ها راحت بوده اما در صورت عدم مهارت می توانند خطرساز نیز ظاهر شوند.

در این میان ب ام و و شرکت اسکوترسازی میکرو اعلام کرده اند که اسکوترهای غیر برقی نیز طراحی خواهند کرد و از طرفی نمونه های مناسب اسکوترهای برقی بی ام و برای برای کودکان هم عرضه خواهد شد.

احتمال می رود که قیمت مدل های غیر برقی که City Scooter نام دارد در حدود 224 دلار باشد و مدل مناسب کودکان هم 134 دلار قیمت بخورد. ضمن این که اسکوترهای برقی بزرگسالان هم قیمتی در حدود 895 دلار خواهد داشت. این اسکوترها از پاییز امسال برای فروش در دسترس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا