اسکوتر

بررسی اسکوتر برقی ولتاسیتی یانکر(Younker)

در این مطلب قصد داریم یکی از وسایل نقلیه ارزان شهری به نام اسکوتر معروف ولتا سیتی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم .  شما با کمک این وسیله می‌توانید بدون دردسر در شهر سفر کنید و از سفر خود لذت ببرید بدون آنکه سهم بزرگی در اینجاد هوای آلوده و تولید گازهای آلاینده داشته باشید.

مزیت‌های یانکر

اسکوتر برقی
اسکوتر برقی

موتور برقی ولتاسیتی یانکر (Voltacity Younker) همان طور که از اسمش پیداست، یک  اسکوتر زیبای شهری با قابلیت‌های فراوان و البته ابعادی کاملاً جمع و جور و فرز است که در سفرهای شهری، می‌تواند بهترین عملکرد و بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد.

بهتر است این اسکوتر برقی راحت و مینیاتوری را که مختص نوجوانان، جوانان و خانم‌ها است و در این قشر از محبوبیت زیادی برخوردار است را یک موتور با دونیروی مختلف بنامیم چون علاوه بر ماهیت برقی، از دو پدال در اطراف بدنه اسکوتر بهره مند است که شما می‌توانید در زمان‌هایی که احساس تنوع و ورزش می‌کنید، نیروی محرکه‌ی دوم، یعنی نیروی ماهیچه‌های پاهایتان را به راحتی توسط خودتان به موتور وارد کنید.

با استفاده از پدال‌ها ضمن برخوداری از یک دوچرخه با وزن بسیار کم می توانید علاوه بر ورزش تا حدی پیشرانه این اسکوتر را هم شارژ کنید یا در مواقعی که در مسیرهای صاف و یا سرپایینی قرار داشتید با استفاده از پدال ها طی مسیر کند تا شارژ این اسکوتر کمتر مصرف شود.

آپشن های اضافی این اسکوتر برقی

به عنوان یک موتورسیکلت شهری و استفاده در مسیرهای کوتاه این اسکوتر از تجهیزات مناسبی برخوردار است و به طور کلی می توان گفت یانکر دارای نمایشگر با امکان نمایش سرعت، میزان پیمایش و مقدار شارژ، چراغ جلوی LED دارای باکس کوچک نگهداری وسایل شخصی آینه، کمک فنر، راهنما، پدال، بوق، جک دو حالته و …. است که نمونه های یدکی آن نیز در بازار موجود هستند.

مشخصات فنی یانکر ولتاسیتی

 یانکر ولتاسیتی
یانکر ولتاسیتی

موتور برقی ولتاسیتی یانکر، با جرم پایین (حدوداً 45 کیلوگرم) و مجهز به موتور براشلس 800 واتی، شرایط پیمایش حدود 40 کیلومتر را با سرعت 40 تا 45 کیلومتر بر ساعت برای کاربر فراهم می‌کند و این میزان پیمایش بسته به شرایط مختلفی هم چون شیب زمین، وزن کاربر و استفاده یا عدم استفاده از پدال متفاوت خواهد بود.

این که با قیمتی بسیار مناسب، شما می‌توانید به جای استفاده از خودروی شخصی و با کلی اعصاب خردی، ترافیک، جریمه، استهلاک و تولید آلاینده، به سر کار، باشگاه و دانشگاه بروید، در عین حال تفریح و حتی ورزش (اگر دوست داشتید از پدالش هم استفاده کنید!) هم کنید، همه و همه موتور برقی یانکر  را تبدیل به یک سیستم جمع و جور و دوست داشتنی می‌کنند.

 

 

 

موتور800 واتی با تکنولوژی جدید NBEM موتور برقی ولتاسیتی یانکر (YOUNKER NK18)
باتری لید اسید 48 Volt – 20Ah نوع باتری
400 تا 500 مرتبه شارژگیری واقعی یا 1.5 سال دوام و عمر باتری
تا 45 کیلومتر با هر بار شارژ 5 ساعته مسافت پیمایش
40 کیلومتر بر ساعت حداکثر سرعت
1680mm , 700mm , 1000mm طول / ارتفاع نشیمن گاه / ارتفاع فرمان
16*2.5 سایز تایر
45 کیلوگرم وزن
تا 130 کیلوگرم وزن قابل تحمل
قرمز – آبی – سفید – مشکی – سبز  – قهوه ای رنگ های موجود
–         بین 7.150.000 تومان تا 7.920.000 تومان قیمت خرید نقدی بسته به کیفیت قطعات داخلی موتور برقی قیمت مدل 2019

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا