حمل و نقل جاده ای و شهری

جدید ترین و آخرین تولید محدودهای آکتروس RoadStars Carbon Edition

ستاره جاده ها

شرکت های کامیون ساز اروپایی هر ساله مدل ها و نمونه های خاص تولید محدود زیادی را به مناسبت های مختلف مثل قهرمانی در یک مسابقه، جشن سالگرد یک اتفاق بزرگ و… عرضه می کنند که در این زمینه، مرسدس بنز با مدل آکتروس RoadStars Carbon Edition خود همیشه پیش قدم است.با معرفی آکتروس RoadStars Carbon Edition در موتور اویل همراه باشید.

جدیدترین مدل آکتروس

"<yoastmark

یکی از جدید ترین و آخرین تولید محدودهای آکتروس، مدل RoadStars Carbon Edition است که ابتدای نام آن اشاره به روشن شدن ستاره جلو پنجره در تاریکی دارد و کربن نیز به خاطر رنگ خاص بدنه و درون کابین است. این کشنده در هر دو نوع دو محوره 2×4 و سه محوره 2×6 عرضه شده است و برای آن هم یک پیشرانه 480 اسب بخاری در نظر گرفته شده است.

در ظاهر آکتروس RoadStars  از نوارهای کرومی براق در جلوپنجره و دور کلاف شیشه استفاده شده است و در زیر دستگیره ورودی در هم یک پنل براق کرومی قرار دارد. داخل کابین نیز از دور رنگ کرم و مشکی در کنار هم استفاده شده است که رنگ غالب مشکی بوده و برخی قطعات نیز با طرح فیبر کربن در روی داشبورد دیده می شوند.

مهم ترین شاخصه آکتروس RoadStars

"<yoastmark

ضمن این که مهم ترین شاخصه این کشنده تولید محدود در چراغ های سقفی آن است که تا قبل از این، مرسدس بنز در یک محصول خود از این چراغ های استفاده نکرده بود. در بالای آفتاب گیر بالای شیشه جلو نیز یک صفحه کرومی با نوشته RoadStars  قرار دارد.

طراحی داخلی آکتروس RoadStars Carbon Edition

"<yoastmark

کابین این آکتروس، از سری گیگا اسپیس است که بزرگ ترین اتاق این محصول بوده و در بحث تجهیزات فنی آن نیز در کنار پیشرانه 12 لیتری 480 اسب بخاری، از یک گیربکس با سیستم PPC که دنده هار بسته به شرایط مسیر انتخاب و تعویض می کند در کنار پکیج های ایمنی، رفاهی و راحتی مرسدس بنز که هر کدام شامل موارد متعددی از امکانات هستند، استفاده شده است.

از این کشنده در تعداد بسیار محدود 30 دستگاه عرضه شده است و هر دستگاه دارای شماره شناسایی مختص به خود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا