حمل و نقل جاده ای و شهری

کلاس‌V مرسدس بنز با طعم تیونینگ کار معروف کلسن

اگر بودجه شما برای خرید مدل‌های انحصاری و ویژه کلسن با قیمتی نزدیک به 2 میلیون دلار کفایت نمی‌کند، این کمپانی برای شما پیشنهادهای ارزان‌تری هم دارد.

مرسدس بنز
مرسدس بنز

تعداد صندلی‌ها در ون‌های کلاس V و همچنین ویتو  به 4 عدد درون کابین و 2 عدد مختص راننده و صندلی کنار آن اختصاص می‌یابد. هر چند که در این کلاس نیز با توجه به بوجه شما تیپ‌های مختلف وجود دارد اما در وهله اول تیپ دیاموند یا همان الماس کلاسV پیشنهاد می‌شود که افراط در نمایش اشرافی‌گری در آن به وفور دیده می‌شود.

در این تیپ سقف به شکل الماس برش‌خورده تزئین می‌شود و چوب کف خودرو با توجه به سلیقه مشتری نقاشی می‌گردد. مانند سایر تیپ‌ها و کلاس‌های مختلف در این کمپانی صندلی‌ها تمام دست‌دوز و مجهز به ماساژور، گرمکن و سردکن هستند و می‌توانند به شکل تخت خواب با زاویه زیاد خم شوند.

مرسدس بنز
مرسدس بنز

زیرپایی‌ها نیز که نواحی زیر زانو و ساق پا را پوشش می‌دهند دارای گرمکن هستند. سیستم ناوبری و چنین سرگرمی نیز به صورت اختصاصی در این کلاس توسعه یافته به طوری که می‌توانید کنسول PS4 را نیز در این تیپ سفارش دهید.

به طور کلی فضا در این کلاس از ون‌های مرسدس بنز کمتر است اما از لحاظ تجهیزات بسیار کامل و با توجه به انتخاب مشتری کابین تزئین می‌شود. در نهایت لازم به ذکر است برای آنان که بوجه‌ای کمتر از 1 میلیون دلار دارند نیز تیپی به نام اکونومی یا همان اقتصادی نیز برای ون‌های وی کلاس قابل سفارش است که سطح آپشن‌ها در آن کاهش می‌یابد اما همچنان به عنوان یکی از لوکس‌ترین ون‌های دنیا می‌توان از این تیپ نیز یاد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا