حمل و نقل جاده ای و شهری

با وانت بار کوچک برقی کای یون موتورز آشنا شوید

وانت بار کای یون موتورز

کشور چین با انبوهی از برندهای خودرویی و وانت بار و حجم بسیار بالای تولید خودرو، محصولات به خصوصی دارد که در دیگر نقاط دنیا نمی توان مشابه آن ها را پیدا کرد که یکی از این محصولات خاص، وانت بار های سبک وزن به سبک خاص چینی هاست.

در حالی که در کشورهای اروپایی وانت بار ها در واقع از زیرشاخه ون ها هستند و یا از زیرشاخه خودروهای هاچ بک و سدان معمولی و یا در آمریکا، پیکاپ ها کاملا چهره و ظاهر به خصوصی دارند، در چین وانت بارهای سایز کوچکی ساخته می شود که ظاهری به یک کامیونت دارند اما در ابعادی کوچک تر.

Kaiyun Motors

شرکت Kaiyun Motors از وانت بار سبک وزن و کوچکی رونمایی کرده است که تمام الکتریکی بوده و فقط 5700 دلار قیمت دارد. این خودرو یک تن ظرفیت بارگیری دارد که برای این سایز بسیار مناسب است.

وانت بار کای یون
وانت بار کای یون

درب های قسمت بارگیر این خودرو از سه طرف قابلیت باز شدن برای بارگیری راحت تر دارند. ضمن اینکه این خودرو به خاطر برقی بودن، در بخش جلوی هیچ گونه موتوری ندارد و در واقع فضای در نظر گرفته شده برای موتور به عنوان یک صندوق برای قراردادن لوازم کوچک قابل استفاده است که فضایی 64 لیتری دارد.

موتور برقی این خودرو به قدرت 4 اسب بخار از یک باتری 100 آمپر ساعتی تغذیه می شود که قادر است این خودرو را به برد 110 کیلومتر در ساعت برساند.

پیشنهاد سردبیر:نگاهی به سطح تجهیزات خودروهای تجاری سبک ایران در کلاس وانت‌بارها

بالاترین سرعت آن 40 کیلومتر در ساعت است و در حدود 8 تا 10 ساعت زمان برای فول شارژ شدن باتری ها لازم است. این خودرو به صورت دیفرانسیل عقب است و با ابعاد کوچک و جمع و جوری که دارد در کنار توان بارگیری بالا و قیمت پایین، یک گزینه خوب برای حمل بار در مناطق شهری است.

منبع
motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا