شاسی بلند

بررسی فنی خودرو فراری پورسانگ 2022

خودرویی شگفت انگیز

فراری پورسانگ 2022

شرکت فراری سرانجام در حال جهش و ساخت یک ماشین اسپرت بسیار شگفت انگیز است. برای یک مارک که شهرت خود را بر اساس مسابقات (اتومبیل ها) ایجاد کرد، این پروژه جدید کاملا دور از ذهن است. در حال حاضر، نام این اثر با نام پورسانگ(Purosangue) است که ایتالیایی به معنای “اصیل” است و در برابر ماشین هایی مانند بنتلی بنتایگا، لامبورگینی اوروس و رولزرویس کولینان قرار خواهد گرفت اگر در اجرای خالص نباشد، در کمترین قیمت عرضه میشود ولی قیمت اولیه آن 350،000 دلار خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با رسانه صنعت خودرو همراه باشید.

خبر های جدید شرکت فراری برای سال 2022 ؟

هنگامی که پورسانگ بعد از رد کردن کلیه فیلترها و آزمایشات وار بازار خودرو شود احتمال دارد در سال 2022 این خودرو یک مدل جدید برای سری فراری و همچنین اولین ماشین اسپرت لوکس که ساخته سازنندگان ابرخودروهای ایتالیایی خواهد بود. ما هنوز مطمئن نیستیم که چه ویژگی هایی استاندارد یا اختیاری در پورسانگ در دسترس خواهند بود با ما همراه باشید.

بررسی فنی خودرو فراری پورسانگ 2022

بررسی اجمالی فراری پورسانگ 2022

ما هرگز فکر نمی کردیم روزی را که یک روز شرکت فراری رویای ساخت یک ماشین اسپرت لوکس را به واقعیت تبدیل کند ولی در پی موفقیت در مسابقات ورزشی با دلار بالا و عملکرد بالا، صحنه برای فراری پورسانگ 2022 آماده می شود.

موتور ، انتقال قدرت و عملکرد

ما مطمئن نیستیم که چه چیزی در زیر کاپوت این ماشین افسانه ای قرار دارد، اما پورسانگ ممکن است یک موتور V-8 توربوشارژ یا یک موتور V-12 قدرتمند مانند موتورهای فوق العاده افسانه ای فراری داشته باشد. محرک چهار چرخ کاملاً مشخص است و ما از دیدن برق در قالب یک سیستم هیبریدی تعجب نخواهیم کرد. فراری در سال 2014 دارای یک پیشرانه هیبریدی 950 اسب بخاری و یک موتور V-12 در هایپرکار خود مدل LaFerrari را داشت اما اگر هر چیزی باشد قطعا قدرتمند و این خودرو افسانه ای می کند. پورسانگ وارد جنگ های اسب بخار علیه بنتلی بنتایگا با موتور 626 اسب بخاری و لامبورگینی اوروس با قدرت موتور 641 اسب بخار و همچنین استون مارتین خواهد شد که از یک موتور V-8 با قدرت 542 اسب بخار که توسط نوابغ پیشرانه در مرسدس(AMG) تأمین می شود ، نیرو می گیرد.

 

بررسی فنی خودرو فراری پورسانگ 2022مصرف سوخت و قابلیت MPG خودرو های فراری

حتی اگر پورسانگ به یک پیشرانه هیبریدی تبدیل شود، انتظار نداریم که این یک پیشرو در مصرف سوخت باشد. تمرکز فراری بر روی عملکرد خودرو است بدین معناست که هر آنچه که نیرو محرکه می تواند از کمک موتورهای الکتریکی بدست آورد به جای صرفه جویی در مصرف سوخت، به شتاب دهی کمک می کند. اگر پورسانگ موتورهای غیر هیبریدی ارائه می دهد، خداحافظی پول بنزین خود را ببوسید.

 

بررسی فنی خودرو فراری پورسانگ 2022

مزایا داخلی ، راحتی و بار خودرو فراری

هیچ عکس مفهومی از فضای داخلی منتشر نشده است ، بنابراین ما نمی دانیم که کابین پورسانگ چگونه خواهد بود، اما انتظار می رود یک چیدمان متمرکز بر راننده با اتاق برای چهار بزرگسال و یک محفظه بار مناسب باشد. چرم زرق و برق دار و تزئینات واقعی فیبر کربن به احتمال زیاد هر اینچ از فضای داخلی مجلل فراری را زینت می دهند. اطلاعات بیشتر مطمئناً در اواخر سال 2021 بدست ما میرسد و ما آن را به انتشار شما عزیزان میرسانیم و راه اندازی پورسانگ در سال 2022 فاش خواهد شد.

 

بررسی فنی خودرو فراری پورسانگ 2022

اطلاعات و سرگرمی و اتصال

اتصالات و سرگرمی های فراری یک صفحه نمایش 7.0 اینچی اختیاری برای مسافر و یک صفحه نمایشگر سرگرمی جدید و سرگرمی سنتی را دارد که به صورت عمودی بر روی مرکز داشبورد نصب شده است. با اطمینان نمی توانیم بگوییم فراری پورسانگ به کدام سمت می رود اما مطمئناً استاندارد ناوبری را ارائه می دهد.

 

ویژگی های ایمنی و کمک راننده

فراری پورسانگ نه تنها توسط سازمان ایمنی ترافیک بزرگراه ملی (NHTSA) یا موسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) مورد آزمایش قرار نگرفته است بلکه احتمالاً هرگز مورد آزمایش قرار نخواهد گرفت زیرا هیچ یک از این آژانس ها آزمایش وسایل نقلیه طاقت فرسا را ​​دنبال نمی کنند. هرچند ما انتظار داریم فراری  پورسانگ انبوهی از ویژگی های کمک راننده را ارائه دهد. ویژگی های اصلی ایمنی احتمالاً شامل موارد زیر است:

ترمز اضطراری خودکار موجود با تشخیص عابر پیاده

هشدار خروج از خط با کمک نگهدارنده

خط کروز کنترل تطبیقی ​​موجود

پوشش گارانتی و نگهداری

در حالی که گارانتی فراری به اندازه بنتلی یا استون مارتین سخاوتمندانه نیست ولی هر دو مسافت پیموده شده نامحدود را ارائه می دهند، خریداران فراری پورسانگ متوجه می شوند که تعمیر و نگهداری برای مدت 7 سال بی سابقه پوشش داده شده است.

ضمانت محدود 3 سال یا 36000 مایل را پوشش می دهد

گارانتی پیشرانه 3 سال یا 36000 مایل را پوشش می دهد

هزینه تعمیر و نگهداری رایگان 7 سال یا مایل نامحدود است

تهیه شده توسط : رسانه صنعت خودرو

مهدی کریمی

او بیشتر در زمینه برترین فناوری ها و امکانات در اختیار بشر تحقیق و بررسی می کند و سابقه وی 5 سال در زمینه مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات می باشد و در حال حاضر با همکاری در بخش تحریریه سایت رسانه صنعت خودرو به کار های خود ادامه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا