شاسی بلند

جیپ های آتشین از نوع جیپ هنسی

تیونر و تقویت کننده معروف آمریکایی، هنسی به تازگی تغییراتی بر روی دو محصول موفق و پرطرفدار جیپ یعنی گلادیاتور جدید و گرندچروکی داده که باعث ارتقای بسیار زیاد این دو خودرو شده است.

"<yoastmark

مشخصات فنی جیپ هنسی گلادیاتور

مشخصات فنی جیپ هنسی گلاداتور تغییراتی بر روی موتور 6.2 لیتری سوپرشارژ شده هلکت صورت گرفته که قدرت این موتور را که در قوی ترین حالت به 840 اسب بخار می رسد، حالا با تغییراتی در پیشرانه به 1000 اسب بخار و 1265 نیوتن متر گشتاور رسیده است که در کنار تقویت پیشرانه، بخش سوخت رسانی، رادیاتور خنک کننده موتور، گیربکس، بخش اگزوز و… نیز دستخوش تغییراتی شده اند. سیستم تعلیق این خودرو نیز دچار بازنگری هایی شده و با 6 اینچ ارتفاع بیشتر به تایرهای آفرودی مجهز شده است. از این خودرو فقط 24 عدد ساخته  خواهد شد و قیمت آن نیز 200هزار دلار خواهد بود.

 

"<yoastmark

مشخصات فنی Jeep Hennessey جیپ گرند چروکی

اما دیگر جیپ تقویت شده از سوی هنسی، جیپ گرند چروکی ترک هاوک است که پیشرانه 8 سیلندر 6.2 لیتری و 707 اسب بخاری این خودرو با برنامه تقویتی هنسی که HPE1200 نام دارد، حالا به 1200 اسب بخار قدرت و 1491 نیوتن متر گشتاور رسیده است تا به این ترتیب این خودرو که تا قبل از این هم با شتاب 3.5 ثانیه ای خود به عنوان سریع ترین شاسی بلند دنیا شناخته می شد، به شتاب صفر تا صد کیلومتر در 2.3 ثانیه برسد.

"<yoastmark

در برنامه HPE1200 هنسی، از یک سوپرشارژر بزرگ تر به حجم 4.5 لیتر استفاده شده که با بوست 22 psi و سوخت بسیار باکیفیت با اکتان 109 به این خروجی رسیده است. شتاب یک چهارم مایل این خودرو براب با 9.66 ثانیه اعلام شده که حتی سریع تر از زمان مکلارن 720s با ده ثانیه است. از این خودرو هم فقط به تعداد 24 دستگاه و به قیمت 179هزار دلار عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا