شاسی بلند

چهل سال با مرسدس بنز جی کلاس

مرسدس بنز جی کلاس شاسی بلندی است که 40 سال در حال تولید می باشد و مشریان این Suv مانند خودش خاص می باشند.40 سال تولید از موفق بودن و فروش فوق العاده آن خبر می دهد.در مطلب زیر با چند مدل از مرسدس بنزهای جی کلاس آشنا می شوید.با ما همراه باشید.

Mercedes-Benz G-Class در سال 1979

مرسدس بنز جی کلاس در سال 1979 وارد بازار شد که نتیجه سفارش محمدرضا شاه به این شرکت برای ساخت یک خودرو نظامی توانا بود. هرچند ارتش ایران از این محصول بی نصیب ماند و خودروهای ساخته شده به دست مشتریان دیگر رسید اما توانایی های این محصول آن چنان بالا بود که به سرعت در ارتش کشورهای دیگر خواهان پیدا کرد و نمونه های شهری از آن نیز ساخته شد و امروزه به عنوان نمادی از اصالت و مهندسی در تاریخ خودروسازی دنیا شناخته می شود.

مرسدس بنز جی کلاس

مرسدس بنز برای جشن چهل ساله شدن این خودرو و همچنین 20 ساله شدن تولید G55 AMG نسخه هایی خاص از G400d و G500 و G63AMG تدارک دیده است.

مدل هایی از مرسدس بنز جی کلاس

دو مدل G400d و G500 با پکیج AMG از مرسدس بنز جی کلاس عرضه شده اند که شامل فلاپ های دور گلگیر و سپر های AMG و رینگ مشکی AMG 20 اینچی است. این خودروها به نام نسخه Stronger Than Time editions شناخته می شود که این عبارت بر روی گلگیرها و چراغ زیر درب که در زمان باز کردن روی زمین می افتد، وجود دارد.

مرسدس بنز جی کلاس

در مدل G63 خریداران می توانند آپشن AMG Trail Package را نیز سفارش دهند که در این حالت، کمک فنر های چند حالته کمی نرم تر شده و قابلیت های بیشتری در زمان آفرود پیدا می کنند.

پیشنهاد سردبیر: معرفی مدل‌های مختلف مرسدس بنز G کلاس در طول تاریخ

مشخصات مرسدس بنز جی کلاس

بدنه مرسدس بنز به قطعاتی مثل رکاب های مشکی فلزی و گل پخش کن های پشت چرخ های عقب نیز مجهز می شود. ضمن این که در این نمونه جلوپنجره به رنگ مشکی بوده و داخل اتاق نیز از ترکیب چرم و چوب مشکی طراحی شده است. برای این نسخه می توان رینگ های 22 اینچی نیز سفارش داد. کمپانی مرسدس بنز از قیمت این سه مدل خاص هیچ اطلاعاتی منتشر نکرده است.

مرسدس بنز جی کلاس

منبع
motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا