شاسی بلند

GLB کوچک ترین 7 نفره مرسدس بنز

GLB کوچک ترین 7 نفره مرسدس بنز هست. کلاس جدید مرسدس بنز یک کراس اوور است به نام GLB که در بین دو سری GLC و GLA قرار می گیرد در حال حاضر در دو رقیب هم وطن مرسدس بنز یعنی آئودی و ب ام و همچین سایز و کلاسی وجود ندارد.

پیشرانه GLB مرسدس بنز

اما این خودرو که در حال حاضر در حال تست ای جاده ای و پیست است، یک کراس اوور 7 نفره است که از همان مشخصات فنی سری A و GLAمرسدس بنز استفاده می کند. GLB Mercedes-Benz قرار است تا با مدل های AMG نیز عرضه شود که در مدل GLB35 از یک موتور 2 لیتری توربو 302 اسبی استفاده می کند که همین پیشرانه در مدل قوی تر GLB45 توان خروجی به 385 و 415 اسب بخار می رسد که مدل قوی تر نسخه S خواهد بود.

سری GLB برخلاف دو سری GLA و GLC از طراحی جعبه ای شکل تر برخوردار است که به نوعی فضای آن را کاربردی تر از مدل GLA خواهد کرد. به نوعی می توان گفت این خودرو ابعاد و چهره ای شبیه به سری های قدیمی GLK مرسدس بنز دارد که بعدا با تغییر رویه نام گذاری مرسدس بنز به اسم GLC عرضه می شود.

GLB
GLB

قیمت GLB Mercedes-Benz

GLB  کوچک ترین و البته ارزان ترین کراس اوور 7نفره AMG مرسدس بنز خواهد بود که در حالی که مدل GLB250 آن قیمتی در حدود 38 هزار دلار خواهد داشت، در نسخه GLB35 قیمت آن به 50 هزار دلار و در مدل GLB45 قیمتی برابر با 60 هزار دلار خواهد داشت.

همچنین پیش بینی می شود در حالی که در تمام مدل ها به صورت استاندارد به شکل چهارچرخ محرک عرضه خواهد شد در مدل های AMG در بین مد های رانندگی آن، حالت دریفت نیز برای افرادی که دنبال لذت رانندگی اسپرتی با کراس اوور کوچک و پر قدرت خود هستند نیز وجود داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا