شاسی بلند

حضور شاسی بلند عجیب Karlmann King در نمایشگاه نیویورک

این روزها بازار شاسی بلندها بسیار داغ است و شاهد افزایش تعداد مدل های شرکت های صنایع خودروسازی در این سگمنت هستیم. اما علاوه بر کمپانی های بزرگ و مطرح، برخی شرکت های کوچک نیز دست به کار شده و مدل هایی خاص را به تولید رسانند که عجیب به نظر می رسند.

یکی از آنها شاسی بلند 2 میلیون دلاری Karlmann موسوم به Karlmann King است. این شاسی بلند در نمای ظاهری عجیب شباهتی به شاسی بلندهای بازار نداشته و شرکت تولیدکننده سعی کرده مدلی منحصربفرد و با قیمت بالا را در نظر گیرد.

 Karlmann King

Karlmann King در حقیقت یک شاسی بلند غول پیکر و لوکس تلقی می شود که در نمای ظاهری نمی توان به ماهیت لوکس آن پی برد. هنگامی که وارد کابین این SUV دو میلیون دلاری می شوید، متوجه خواهید شد شرکت Karlmann یک مدل فوق العاده را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در نمای ظاهری این اتومبیل بیشتر به وسایل نقلیه جنگی شباهت دارد و طراحی ناهموار است و هیچ بدنه صافی در این شاسی بلند مشاهده نخواهید کرد.

Karlmann King یک هیولا لوکس

در کابین داخلی علاوه بر تریم چرم و چوب باکیفیت، چندین صفحه نمایش آن هم از نوع 4K در کنار کنسول پلی استیشن 4 جای گذاری شده تا سرنشینان در طول مسافت تجربه لذت بخشی کسب کنند. در تریم داخلی هیچ تفاوتی با دیگر ون های لوکس موجود نداشته و حتی برخی ویژگی اضافی نیز در نظر گرفته شده است.

 Karlmann King

ترکیب چرم باکیفیت مشکی در کنار پوشش آلکانترا و خطوط طلایی رنگ، جلوه زیبایی به فضای داخلی Karlmann King بخشیده است. وزن این خودرو به 4500 کیلوگرم می رسد و ابعاد بزرگ آن این موضوع را به خوبی مشخص می کند.

یک پیشرانه 6.8 لیتری 10 سیلندر با سقف سرعت 140 کیلومتربرساعت برای این شاسی بلند در نظر گرفته شده و در مجموع باید آن را محصولی بی نظیر 2 میلیون دلاری توصیف کرد.

Karlmann این اس یو وی را در نمایشگاه نیویورک به نمایش گذاشت.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا