شاسی بلند

رونمایی فولکس واگن از SUV Coupe Concept

شرکت فولکس واگن در نمایشگاه شانگهای چین از کوپه شاسی بلند کانسپتی به نام SUV Coupe Concept رونمایی کرده است. مدلی که نام مشخصی ندارد و از عنوان عجیبی برخوردار است.

این محصول جدید فولکس واگن مدلی قابل توجه بوده که از طراحی جذابی بهره می برد. زیرا با شاسی بلند کانسپت قابلی رو به رو هستیم که طراحی عضلانی برخوردار است و یک مدل معمولی تلقی نمی شود.

فولکس برای بازار چین شاسی بلندهای متعددی در نظر گرفته که SUV Coupe Concept همراه با Teramont X پنج نفره، SMV هفت نفره، I.D. Roomzz  الکتریکی مدل های مهیج و قابل توجهی هستند.

فولکس واگن و معرفی شاسی بلند کوپه

 SUV Coupe Concept

ترکیب ظاهری SUV Coupe Concept چیزی میان یک شاسی بلند کوپه استاندارد و اسپرت است. به نظر می رسد شرکت آلمانی آن را برای جوانان طراحی کرده زیرا علاقه بیشتری به خرید مدل های اسپرتی چون SUV Coupe Concept دارند.

البته در بازار چین شاسی بلندهای کوپه از برندهای مختلف متعددی وجود دارد و فولکس واگن SUV Coupe Concept از اولین ها نیست. این کانسپت بیشتر به یک نمونه تولیدی شباهت دارد تا خودرو مفهومی. این طور پیداست فولکس بزودی نسخه تولیدی را معرفی کرده و به بازار عرضه می کند. خودرو SUV Coupe Concept با سرمایه گذاری مشخصه کمپانی فولکس واگن-فاو در چین به تولید خواهد رسید.

این روزها شاسی بلندهای کوپه توجه بسیاری را به سمت خود جلب کردند و فولکس نیز با این مدل سعی در جلب توجه مشتریان دارد. این شاسی بلند روی پلتفرم بزرگ ماژولار قرار می گیرد. Stephan Wöllenstein مدیرعامل فولکس واگن پیش تر بیان کرد که تا سال 2020 بیش از 12 سری شاسی بلند را وارد بازار می کنند که نسبت به قبل افزایش دو برابری خواهد داشت.

به هر حال انتظار داریم شرکت هایی چون فولکس واگن برای چین محصولات خاصی در نظر گیرند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا